Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam ma terhességi...

Csináltam ma terhességi tesztet, az első 3 percben, nagyon nagyon halvány volt a második csík, majd nyomtalanul eltűnt. Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap múlva tesztelj újra

A csik nem tűnhet el csak úgy

2017. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Volt menstruációm már előtte, csak annyira be vagyok parázva, mert a hasam meg nő..

Nagyon halvány volt az a csík..azt írta 10 perc után ne értelmezze..de már az első 3 perc után is abszolút eltűnt az a csík.

2017. júl. 4. 13:16
 3/14 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg,lehet az is, hogy amikor még megvolt a halvány csík,nem telt le a várakozási idő..mert azt írja 3 perc után szabad leolvasni.
2017. júl. 4. 13:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát pár hetes terhesen még nem nő egy kismama hasa. Szerintem nem vagy terhes, de holnap reggel ismételd meg a tesztelést, ha nagyon izgulsz.
2017. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Februártól, most lennék 5 hónapos terhes.
2017. júl. 4. 14:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd?
2017. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj orvoshoz,ez nem terhesség hanem valami más .

Ő sokkal okosabbat tud mondani,mint az itt válaszolók

2017. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5 hós terhesen más tüneted is lenne, nem csak az, hogy nő a hasad. Ilyenkor már sanszosan van magzatmozgás, jópár kimaradt ciklus, ha meg is úsznád a tünetek legjavát, azért nem az a jellemző, hogy nem veszik észre az anyukák, hogy 5 hós várandósak, az az elenyésző százalék, akivel ez mégis előfordul, az vagy extrém túlsúlyos, vagy egyéb gondja van, mióta meg dokumentum-sorozatot is készítenek ilyen esetekről, boldog-boldogtalan azt gondolja, ez valami hétköznapi dolog. Nem vagy terhes valószínűleg, más egyéb problémád viszont biztosan van, orvos sürgősen.
2017. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megnyugtattatok! Nem vagyok extra túlsúlyos, hála Istennek. Az utolsó menstruációm pedig június 6.-án volt.

Májusban viszont kimaradt.

2017. júl. 4. 14:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban estem teherbe, 2 hete érzem, hogy mozog. Nálad már nagyokat rúgna. Itt valami másról lesz szó.
2017. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!