Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 39 hetes terhes,...

Ma vagyok 39 hetes terhes, iszonyúan fáj a derekam, erős éles fájdalom. Tegnap a hátam fájt nagyon. Szabad valami krémet használni rá?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én használtam rá diclofenac tartalmú krémet, talán flectort, napi kétszer vékonyan kenhettem be, sokat segített, de tablettában nem szabad szedni a diclofenacot harmadik trimeszterben.
2017. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szülés ibdult be? Egyébként nem tudok ajánlani semmit, max borogatást.
2017. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így indult be a dolog, bár sürgősségi császár lett belőle de nekem nem az alhasamba a hátamba volt egy "kés" ami pokolian fájt,végén már tényleg mozogni se tudtam. Aznap meg is született, én is 39. héten voltam.
2017. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hetek óta vannak jóslóim,fáj a hasam is reggel óta de nem nagyon vészes,néha erősebben aztán elmulik,nem rendszeres fájások ebből gondolom hogy nem jött el még az idő.
2017. aug. 8. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 39+2 hetesen volt derék és hátfájásom,sportkrémet hazsnáltam rá.Másnap kezdődtek a redszertelen,de erős fájások,2 nap múlva született meg a lányom.Szóval lehet,neked is a végét jelzi már. :)
2017. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most 30percenként fáj a hasam és kemény is,kiváncsi vagyok elmulik e...már nagyon jo lenne tul lenni rajta :)
2017. aug. 8. 12:38
 7/9 gizike88 válasza:
Szia ajaj meg a szuloszoban hogy fog. De nagyon meg eri. Csodalatos egy elmeny es boldogsag. En nekem anno igy indult be es harom ora mulva meg volt. Zuhanyozz le ha el mullik akor csak joslo ha nem akor szules lesz a vegen
2017. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gizike88 válasza:
Ja meg annyi meg van a pici baba? Minden renben volt van?
2017. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Aznap este megszültem :)

2017. aug. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!