Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka van sürgősségi nőgyógy...

Éjszaka van sürgősségi nőgyógyászat Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

A kórhàz oldalàn néztem és ott azt írjàk 8-14 van rendelés, beutaló nélkül igénybe vehető.

De akkor hovà menjek, ha rendelési időn kìvűl tapasztalom a bajt? 5 hetes terhes vagyok, soha nem lehet tudni, mindenki azt mondja az első trimeszter még elég rizikós. Magànorvosom nincs hogy orvost hívhassak bàrmikor. Egy sürgősségi lényege nem az lenne hogy bàrmikor mehessek ha baj van?


2017. aug. 13. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Simán a sürgősségire. Ha az ügyeletes orvos úgy látja, gond van, felkuld az osztályra
2017. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az osztályon mindig van ügyeleti ellátás, van orvos, ha bármi baj van. És ez nem kórházfüggő.
2017. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
A nőgyógyászati sürgősségi a földszinten éjjel-nappal van. Tudom, jártam már bent.
2017. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó és merről kell megközelìteni? Hàtulról ahogy a net írja vagy a főbejàrat felől? Csak 22-re van időpontom vizsgàlatra addig nem tudok orvostól tàjékozódni. Tudom paramaminak tűnök, de csak szeretek felkészülni.
2017. aug. 13. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a főbejárat felől mentem mindig. :) Bemész a nőgyógy épületbe, jobbra, majd balra a sürgősségi feliratnál, majd utána is egy jobbos kanyar. De ott egyszerűbb :)
2017. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!