Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hány hetes kismama...

Szerintetek hány hetes kismama vagyok?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim első napja 2015.dec.14. Amikor lezajlott a menstruációm, védekezés nélküli aktust követően bevettem egy sürgősségi tablettát, amitől dec.28-án megjött újra, egész január 10-ig véreztem.:/ Azóta milliószor megbántuk azt a tablettát, lórugás a hormontartalma. Január 25-én pozitívat teszteltem!<3 Szerintetek a hivatalos mensimtől számoljam vagy a tablettás vérzéstől?

2016. febr. 3. 17:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Érdekes:/
2016. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Január 11-én történhetett a sikeres szerelmi akció, úgy elvileg január 25-re megjelenhet a hcg, meg is jelent. Csak mikortól számoljam akkor mégis?:D
2016. febr. 3. 18:02
 3/29 anonim ***** válasza:
2016. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszi, ezzel mit csináljak?:)
2016. febr. 3. 18:14
 5/29 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes vagy
2016. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha ennyire akarsz gyereket akkor minek volt a sürgősségi?? Az lehet hogy esetleg az kavar? En a második verzestol számolnám. De majd ugyis a 12 hetes uhon megmondják. Nekem egy hettel elore hoztak a szulest.
2016. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Mivel többesélyes a dolog, ezért jelentkezz be egy nődokihoz, egyébként is ajánlott minél hamarabb, és az ultrahangos kép alapján kiderül. Egyébként fentebb írták, legalább öt hetes terhes vagy. Azt nem írtad, hogy az addig elvégzett tesztek - ha egyáltalán voltak - negatívak voltak-e, mikor teszteltél, mikor volt esélyes aktus szerinted, esetleg mikortól észlelsz terhességre utaló tüneteket - bár ez utóbbi az esemény utáni tabletta miatt eléggé borulhat.

Mennyire erősen mutatta ki a tesztcsík, reggeli vagy délutáni vizeletből, stb.

Egyébként vegyél egy clearblue digitalist, és az kijelzi a körülbelüli hetet a vizeletben lévő hcg alapján, csak ne felejts el hozzáadni két terhességi hetet, így jön ki, hány hetes vagy.


Sipirc orvoshoz!

UI: Azért a mosolyjelek, mert kínmosoly, vagy azért, mert tulajdonképpen élvezed? :P

2016. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az egyik kommentelő amit belinkelt, az enyém. Teszteltem, abban az is benne van. Hogy miért volt sürgősségi tabletta, nem hiszem, hogy bárki orrára kellene kötnöm. A kérdés az, hogy a saját menetrendszerű mensimtől számoljam vagy a tabletta okozta mellékhatásként jelentkező vérzéstől a kismamaságom. Minden nap együtt voltunk, vagyunk a párommal,ez alapján nehéz lenne kikalkulálni, hogy mikor foganhatott meg. Természetesen írtó boldogok vagyunk, igen, élvezem a babát, hogyne...ezt a kérdést bevallom nem is értem. Írtam, hogy a tabletta hiba volt.
2016. febr. 3. 23:06
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem félsz hogy attól a lórúgás hormontól baja lesz a picinek? Ez így elég felelőtlenség... szerintem az utolsó vérzéstől számold! Remélem minden rendben lesz a babával.
2016. febr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tabletta után babát vársz? Hát. ....nem félsz hogy baj lesz? Az orvossal ez keményen beszéld át. ..legyél vele őszinte. Ebből baj is lehet. De kívánom a legjobbakat nektek!
2016. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!