Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek ezek az ertekek?

Mit jelentenek ezek az ertekek?

Figyelt kérdés

Fundus:Xy/K laza uterus

Kpf.allo burok

Cl:1100

Dr.ur annyit mondott hogy egesznap fekudjek ne csinaljak semmit a pihenesen kivul


2017. aug. 14. 09:40
 1/7 A kérdező kommentje:
35hkm
2017. aug. 14. 09:41
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam wc.n kb.egymas utan 5x pisiltem es mikor felalltam vegig folyt vlmi vizszseru a labamon..ha a magzat viz szivarogna azt dr.ur eszre vette vlna uh.n?
2017. aug. 14. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
nem veszi észre uh-n, menj be a kórházba! koraszülött lehet a babád ilyen értékekkel, és ha tényleg a vized folyik, akkor már fenn áll a fertőzésveszély!
2017. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azota semmi nem jon!csak sokat kell pislnem raktam be pzst itt olvastam gykn.hogyha magzazviz szivarog atazik

Hogy erted h ilyen ertekekkel? Dr.ur a pihenesen kivul semmi mast nem mondott

Derek fajassal haskemenyedessel mentem hozza es penteken kuld nstre.

2017. aug. 14. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:
az 1100 azt jelenti, hogy a külső és középső méhszájad már 2-2 cm-re nyitva van. ami azt jelenti, hogy bármelyik pillanatban beindulhat a szülés. vegyél a gyógyszertárban olyan betétet, ami megmutatja, hogy a magzatvíz folyik-e tényleg, ha már nem vagy hajlandó kórházba menni. de ha az folyik, akkor azonnal indulj a kórházba, mert ha nincs koraszülött osztály a kórházban, ahol szülni fogsz, át kell majd, hogy szállítsanak egy másik kórházba, és azt jobb addig megtenni, amíg egyben vagytok.
2017. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A babamat kissebb sulyunak mertek az atlagaosnal es emiatt en bementem a korhazba de amiert nem dr.ur kuldott be szo szerint lesz*artak megsem vizsgaltak csak vissza hivtak bf.re amire vissza mentem es dr.ur meglatta a kiskonyvemben h en debrecenben voltam megsem akart vizsgalni pedig akkor kellett vlna a biometria uh.megneznie konyorognom kellett h egy het mulva nezzen meg

Szoval amig nem vagyok benne biztos h tenyleg az e nem szeretnek megint igy jarni :/

2017. aug. 14. 11:24
 7/7 A kérdező kommentje:
A magzatszivargas ellenozro betetet mar megrendeltem ma megis kapom!
2017. aug. 14. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!