Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. héten mell alatt szurkáló...

31. héten mell alatt szurkáló érzés normális?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt voltam 4d uh-on, minden a legnagyobb rendben volt, nagyon szépen fejlődik a baba. Viszont tegnap és ma többször éreztem erős szúró érzést a mellem és a köldököm közötti részen kissé oldalt. Olyan, mintha ott lenne a baba valamely végtagja, de mégis kellemetlen, szúró érzés. Ez már a 3. terhességem, az előző kettőnél ilyet soha nem éreztem. Ez vajon normális, vagy inkább menjek orvoshoz?

2017. aug. 14. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Melyik oldalt? Ha jobb, akkor a "jobb bordaiv alatti szúró fájdalom terhessegben" kifejezesre keress ra a google-n. Azért az nem olyan jo...

Van olyan bnom akinek toxemia es csaszar lett ebből. (neki annyira fajt, hogy szabályosan halalfelelme volt, de előtte mar erősen vizesedett is napok ota es felment a vernyomasa)


Masik bnomnek meg siman a baba rugdosta és ennyi.


Ha tartós en elmennek orvoshoz. Rutin vizelet laborral kizarjak meg egy vernyomasmeressel.

2017. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!