Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izomláz szerű érzés hasban?...

Izomláz szerű érzés hasban? Normális?

Figyelt kérdés
Február 24.én volt inszeminációnk, szóta 3X1 utrot használok. Március 12.én kellett volna megjönnie. De elöjele sincs annak hogy megjönne. Viszont a hasamban /alhasba illetve gyomortájékon felváltva/ izomláz szerű érzésem van pár napja. Csalódások után tesztet nem mertem még csinálni. Lehet baba a dologba?

2017. márc. 13. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj nyugodtan mert utalhat terhességre a fent emlitett tüneted☺Sok sikert☺
2017. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! 2napja pár csepp barnázásom van nagyon enyhe görcsök néha előfordulnak. Viszont egész nap szédelgek hányinger tőr rám, az ágyból alig birok kikelni annyira fáradtnak érzem magam... Holnap reggel csinálok egy tesztet...
2017. márc. 20. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!