Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baba? Ki mit érzett a...

Lehet baba? Ki mit érzett a legelején?

Figyelt kérdés

Szombaon szombatra nem várom. Előzőhéten elkezdett fájni a mellem, pár napja enyhült a fájdalom de azért még érzékeny. Ma olyan fura bizsergő érzést érzek a hasamban. Bízhatok szerintetek abba,hogy baba van a dologba?

Kinek mikor jöttek az első árulkodó jelek és mi volt az?


2017. aug. 16. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemvárt napján hányinger kezdődött nálam és 2 nappal előtte gyenge alhasi görcs, ami rám nem volt jellemző soha. Ebből sejtettem, hogy terhes vagyok.


A te tüneteid még nem igazi tünetek, akár pms tünetek is lehetnek. Valószínű, csak most kezdtél ilyesmikre figyelni, ezért tűnik neked furcsának.

Nemvárt előtt 1-2 nappal kezdődhetnek esetleg tünetek, hamarabb nem valószínű.

2017. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai még bármit is érezni.

A lelki része az más, én éreztem, hogy terhes vagyok! :)

És sajnos azt is éreztem, mikor nem jött meg, de tudtam, hogy ebben a hónapban nem lesz baba.

Aztán az első jelek nekem a 7.hét körül jöttek, szinte végig hánytam a terhességem.

2017. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!