Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babánál előbb jelentk...

Harmadik babánál előbb jelentkezhetnek a terhességi tünetek? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
3 nappal nem várt előtt teszteltem halvány pozitívat (3.baba lenne), mivel gyanús volt a dolog és többször is volt hányinger jellegű tünetem nem várt előtt 5-6 nappal..(2. gyerekkel végig hánytam a terhességet-ezért volt gyanús a dolog)...DE egyik gyerekemnél sem volt tünet az 5-6 hét előttig! Most meg a melleim viszketnek-és enyhén fájnak, van-ez a hányinger jelleg-nem erősen, de van...hasszúrka alúl, ropog a derekam... és fáradtság is(bár ezt a kimerültségemnek tudom be)... 3 tesztet csináltam minden reggeli első pisiből- erősödik a vonal- de ma van az esedékes menzeszem első napja, és ennyivel eőbb nagyon furi ez nekem.... valakinek volt hasonló?

#koraitünetek
2017. aug. 17. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiamnál 4 nappal nemvárt előtt már halvány pozitív volt a teszt, és ugyan ezek a tüneteim voltak mint neked :) Szerintem minden terhesség teljesen más. Boldog babavárást!
2017. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.


akkor nem érzem most olyan kakukktojásnak magam....

annyira -de annyira hülyének éreztem a szitut- pláne hogy 3.baba és már szinten mindent tudok a fogamzástól kezdve a szülésig..stb. De ez most kifogott rajtam... úgy voltam vele, ha nem erős a teszt akkor mért is érzek ilyeneket...hiszen a tünetek ugyebár a hormonváltozástól lesznek... de örülök, hogy Neked is így volt- NORMÁLIs vagyok :)

2017. aug. 17. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is jelentkezett kicsit hamarabb most az émelygés reggel,én is hamarabb teszteltem.De az még semmi volt ahhoz képest,hogy most mi jött.Reggel már csak felülök hányok.Napközben csak az étkezés segít,de szagokat már nem bírok,meg sétánál is rámjön az öklendezés,szerencse,h ülő munkám van😊.Másik kettőnél 6-7ik héten kezdődött,most meg 5.héten.Remélem hamarabb is elmúlik.Elsővel 16.hétig,a másodikkal 11.hétig volt ez...

Mellfájdalom is hamar megjelent,most meg 6+1en iszonyatosan bedurrantak és fájnak,ez is fura h ennyire...Én még csak jövő hét szerdán megyek dokihoz(7+0-nál),de nagyon izgulok,h minden rendben legyen!

Neked is kitartást és kívánom h minden rendben legyen!😊

2017. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia,


Én nem hiszem,hogy szept 5 nél előbb mennék el...akkor leszek, 6hét+5 napos (sajnos volt már vetélésem és most megvárnám a tuti szívverést..)

Majd írj, hogy neked hogy alakult!!

2017. aug. 17. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!