Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal a terhesség, akkor...

Ha elhal a terhesség, akkor utána még pozitív a teszt? Ha igen, akkor kb. meddig és milyen sokáig jelentkezhetnek még a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen korú terhességről van szó. A HCG folyamatosan ürül ki a szervezetből kb. 1-2 hét alatt.
2009. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7-8 hetes terhes vagyok.
2009. ápr. 20. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 1 hétig volt még utána hányingerem, de sokkal gyengébb mint előtte, és az erőm is visszatért, egyből műtét után! De ugye nálad nincs semmi baj? Remélem csak aggódsz és azért kérdezted....
2009. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Decemberben már volt egy spontán vetélésem a 7. héten. Most meg fájdogál a pocim már két napja. Kicsit aggódom. De a "tüneteim" még megvannak. Feszül a cicim, vérezni nem vérzek, csak aggódom egy kicsit, nehogy baj legyen megint!
2009. ápr. 20. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne ijesztgess már. Te már írtál ki egy kérdést, arra is válaszoltam. Engem is állandóan a dili kerülget, mert nekem is novemberben 8 hetesen volt vetélésem. Most 6 hetes vagyok és állandóan magamat figyelem, már megőrülök. Szombaton meg volt egy enyhe rózsaszin váladékom, ami elmúlt, de még jobban bestresszelt. Dokihoz nem mész el? Amúgy szeintem az elhalás után rögtön lehet érezni, hogy valami nincs rendben. Bár a tünet valóban fennmarad még egy darabig, de gondolj csak bele, a szervezeted már nem termel pl. progeszteront, tehát már másnap érzed, hogy pl. a cici kicsit könnyebb.

A legjobb, ha elmész dokihoz, mert úgyse tud megnyugtatni senki, ahogy engem sem. Én szerdán megyek, majd írj mi van veled.

2009. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor az én terhességem elhalt, nem vettem észre. Ugyanúgy megvolt minden tünetem. Csak amikor mentem ultrahangra, akkor derült ki, hogy már magzat sincs, mert felszívódott. Viszont a műtéttel szinte azonnal megszűnt minden problémám.
2009. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!