Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A leletembe azt irták hogy a...

A leletembe azt irták hogy a mélyen fekvő koponya miatt a BPD nehezen mérhető ez rossz dolog?

Figyelt kérdés

jelenleg 38 hetes terhes vagyok es II.fokban erett a lepenyem , de a kicsi sulya is keves 2546g pedig ebben a honapban 4 kg hiztam !

van okom aggodalomra?



2017. aug. 18. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs. Lent van a babád feje már és nehezen mérhető. Nekem 1 hét különbséggel 4 mm különbséget mértek, a második volt a kevesebb. Kérdeztem, nekem is azt mondták annyira lent van a feje, hogy nem lehet pontosan mérni.

Nekem 38 hetesen III fokú volt a lepény. A kiírt időpont utáni napon szültem, még aznap is tökéletes volt az NST, úgyhogy ez sem okozott gondot.

A vérnyomásod rendben? Ha hirtelen nő meg a testsúly az a vizesedés miatt érdemel figyelmet, nehogy együtt járjon magas vérnyomással. De én az egyik babámmal az utolsó 4 hétben 4 kilót híztam, mert egész terhességem alatt egyszer se volt akkora étvágyam. Nem gondolom ezt gondnak amúgy. Nekem ezzel együtt is +11 kg volt a hízás.

A súlybecslés meg sokszor pontatlan.

2017. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

vizesedes van de a vernyomasom alacsony

nekem ez a hizas ebben az utolso 4 hetben jott

a 2. ctg vizsgalaton legalabb v 20 percig csak egy reces csikot jelzett neki szivhangnak :/

meg sokszor megszakadt

nem tudom de gorcaok vannak es folyamatosan tavozik a nyakdugom , meg a combtovemnel valami eszmeletlenul beleszur

2017. aug. 18. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A vizesedés normális ha nincs magas vérnyomás. Az a 4 kg ha víz vagy ha nem víz is oké, nem jelent gondot így.

Az egyenes vonal inkább csak azt mutatja, hogy alszik. Az a lényeg, hogy ha mozog hogy alakul a szivhang.

Nagyon sokféle kellemetlenség, szúró és feszülő érzés lehet normális.

2017. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszaid :)
2017. aug. 19. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!