Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet összefüggés abban, hogy...

Lehet összefüggés abban, hogy ha valaki dohányzik a huszonvalahányadik hétig, akkor nyugtalan lesz a gyermeke?

Figyelt kérdés
Utána abbahagyta a baba megszületett, egészséges, szép nagy baba és kb. 12 hetesen amikor mar csak keveset szoptatta (mert keves volt a teje) újra el-el szívott esténként egy cigit.

2017. aug. 18. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Gratulálok, hogy nem elég magadat mérgezni, de még egy ártatlan kisbabát is kiteszel ennek. És még megmagyarázod, hogy szép és egészséges? Szánalmas.
2017. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ezt mi nem tudjuk megmondani neked.

Viszont ami tény: nem feltétlenül most lesz jele a dohányzásnak.


Ismerősöm gyereke mai napig beteges, mindenre allergiás, sokszor lázas betegsége van stb. És még kicsi, nem jár iskolába, még nem derült ki, hogy mentális baja esetleg van-e.

2017. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Ismerősöm 26 hetesen vette észre, hogy gyereket vár(menstruált). Ivott is néha, dohányzott is néha. Kicsit korábban szült, 34 hetesen, de a gyereke ritka nyugodt természetű, korán beszélt, korán járt, okos kis 4 éves már.


Szerintem nincs összefüggés a kettő között.

2017. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:) köszi 1. Nem dohányzom es még nem is szultem meg. De koszi a bizalmat. Egy bnom vagy inkabb ugy mondom ismerősöm van igy. Nekem tok fura ha igy nala vagyok hiába teszi le a babat, hiába játszunk vele, nyugtalan csapkod. Sír. Amúgy mar 7honapos. Nem alszik, nekem tok fura. Van sok masik ismerősömnek kisbabaja es ennyire egy sem nyugtalan. En is mondtam neki, hogy ha szoptat akkor nem eleg az a 15 óra gy kiürüljon a nikotin belőle. De azóta elapadt a teje.

Csak elviekben érdekelt.

2017. aug. 18. 14:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h ha kiírtam vna h nem en rolam van szo akkor biztos jott vna 3 komment h mit akadekoskodok mar bele mas dolgaba. Masok kerdezgetnek ennél nagyobb baromságot, tapasztalatom nincs, jelenleg 36hetes vagyok, cigivel akkor találkozom ha rámfüstöl valaki az utcán. Olvastam a témában pusztan kíváncsiságból de érdekelne eloiteletek nélkül masok tapasztalata. Aki nem engem allt neki bszogatni annak koszi.
2017. aug. 18. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a magzat lehet nikotinfüggő és nyilván, ha később sem tud hozzájutni, akkor a megvonási tünetektől lehet nyugtalan...

Szoptatási tanácsadók szerint az esetek nagy-nagy százalékában a tej kereslete-kínálata igazodik egymáshoz, szóval ha csak nem balesete volt, műtétje, vagy traumája, sajnos a szoptatásnál sem tett meg mindent a babáért... :-/ Sajnálom a picit...

29/L 39 hkm

2017. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat a tej elapadas ott kezdődött, hogy bekerültek a kórházba. A babának lett valami baja. Ott a lany stresszelt es utana a baba nem fogadta el a tejet. De megmondom őszintén, nem reszleteztettem ki vele, nem hiszem, hogy ez különösen zavarná, előtte is hozzataplalt mar az elejétől kezdve táppal. (akkor is azert kellett mert kórházba kerültek) passz. A cigin akadok le.
2017. aug. 19. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!