Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló tapasztalat valakinek?...

Hasonló tapasztalat valakinek? 20 hetes babám komonyájában 2 db cisztát talált ma a doki UH. N Meg ijesztett. Mi baj lehet belőle? Egészséges lesz a baba?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy esély van rá, hogy a ciszta felszívódik.
2017. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 ismerősnél volt ilyen...mire megszülettek a babák nyoma se volt
2017. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány mm-esek?
2017. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 19 hetesen mondtak cystákat... Egy nagyon bunkó orvos vizsgált nem a sajátom és félvállról odadobta, hogy mind a kettő agyféltekében cysta van. Hihetetlenül megijedtem és hívtam egyből a dokimat aki megnyugtatott, hogy az nem is cysta csak folyadék, mert nem fejlődött még úgy ki az agya és nagyon haragszik arra az orvosra aki elmondja ezt, mert 26. Hétre el fog tűnni, teljesen feleslegesen stresszel. Így is volt 25 hetesen 5 D ultrahangon már nem voltak ott :) nyugi majd felszívódik 35 hkm :)
2017. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy 4 és 5 mm ciszta volt az UHn. Holnap kérek időpontot a genetikai tanácsadásra. Aztán remélem ott már semmi sem lesz!
2017. aug. 20. 12:47
 6/8 anonim válasza:

Szia. Nekünk ez volt a 18. héten, 8 és 9 mm, 1 hét múlva nyoma sem volt! :)

31 hkm

2017. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg! Nekünk is volt! 19 hetesen. Voltunk genetikai vizsgálaton ott azt mondta a doki 2% az esély hogy baj lehet, de ez 90%ban felszívódik! Úgy is lett 22 hetesen voltam uhn. És eltűntek 😊 úgy hogy nyugalom!
2018. febr. 23. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Random tévedtem ide, de úgy fest, hogy 2018-ban a kérdező saját magának válaszolt.


Mindenesetre örülök, hogy minden rendben zajlott. :D

2021. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!