Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akunek nem használt a progeszt...

Akunek nem használt a progeszteron, mennyi idő után derült ki?

Figyelt kérdés

5 hetesen pecsételésre progeszterontartalmú hüvelygélt és gyógyszert kaptam. Ez egy hete volt. Mennyi idő mire "megnyugodhatok" kicsit? Kedden megyek kontrollra, ha ott azt làtjàk hogy megfelelően fejlődik az jó jel vagy még semmit nem jelent?

Akinek nem hasznàlt a progeszteron pótlàsa, mennyi idő alatt derült ki?


2017. aug. 19. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A progeszteront a magyar terhes noknek adjak placebokent. Kulfoldon dolgozom nogyogyaszaton, meg csak nem is hallottak ilyenrol.


Ha elmult a pecseteles remenykedhetsz, de a progeszteronhoz koze nincs.

2017. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Elso vagyok. A 12 . het elott a veteles eselye 25%, tehat minden negyedik no elvetel. Megnyugodni valamennyire a 12. het utan lehet.
2017. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Norman Bates ***** válasza:

En masfel hetig barnasan pecsetelgettem, megneztek uh-n, baba meg szivveres ok, nem adtak semmit ra.

En Angliaban lakom, kerdeztem, hogy progeszterk t nem nezik-e meg, lehet, hogy kene potlas, mert sok helyen hallottam. Azt mondtak, hogy a progeszteront ok nem adjak, nem attol fugg, hogy a baba megmarad-e, az csak kesleltetne az esetleges vetelest.

Nekem elmult magatol es a baba rendben van, ma vagyok 8+2.

Ne aggodj, biztos rendben lesz.

2017. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A progi, csak annak nem placebó, akinek progi hiánya van. Akinek nincs és barnázik ott a babával lehet gond, és ott majd eldől, hogy megmarad vagy sem. Azon a progi nem segít. Maximum az ember lelkén.
2017. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kevés progeszteront termelsz,akkor nincs olyan,hogy nem használ. Ha meg nem az a baj,akkor nem tudsz mit tenni. Próbálj megnugodni,mert a stressz se használ most neked.
2017. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!