Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a tehességen kívül...

Dallam99 kérdése:

Mi lehet a tehességen kívül ok a menstruáció késésére?

Figyelt kérdés
Sajnos most már 1 hete késik és nem tudom mi lehet a baj. Nem szokott rendszertelen lenni, max 1-2 napos eltérést figyeltem meg eddig ritka esetekben. A párommal mindig nagyon odafigyetltünk, szinte kizárt hogy terhes legyek, persze tudom egyik fogamzásgátlás sem 100%-os. Épp ezért 3 különböző tesztet végeztem el, mind azt mutatta, hogy nem vagyok terhes. Fel vagyok puffadva és enyhe has szúrást és menstruációs fájdalmat érzek. A melleim nem feszülnek és nem érzékenyebbek, mint szoktak. A reggeli rosszullét sem jellemző, de egy nap folyamán többször is szokott hányingerem lenni. Jövőhéten terveztem orvoshoz fordulni, de addig is szeretnék tapasztalatokat hallani olyanoktól, akiknek volt már hasonló problémája, vagy tanácsokat kapni azoktól, akik tudnak segíteni.

2017. aug. 20. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
bár srác vagyok, fe tudtommal stressz, meg sok más egészségbeli problem miatt késhet.
2017. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem késői ovuláció okozott egyszer 46 napos ciklust.

Egyszer-egyszer normális az ilyen mondta dokim.

Lehet persze fogyástól is,stressztől is, de inkább jellemzőbb szimplán hosszabb ciklus.

2017. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia.

Ugyan így vagyok most, 8 napja késik a mensim, azóta minden reggel tesztelek. De negatív.

Nem tudom mi lehet a baj, de engem is gyakori hányinger kínoz..:s

2017. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A frontoktól is felborulhat, ha nehezen viseled..
2017. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Frontok, stressz, étkezési szokás változása. Évente egy mensi kimaradhat mindenkinél, sőt szinte mindig ki is marad. Kései ovu, vagy épp nem történt ovu. Esetleg terhesség (semmi sem 100%-os védelem)


Egy hetes késésnél első dolgom a teszt lett volna.


Minden jót!

2017. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tizenévesen nyaranta voltak késéseim, az étkezési szokásaim miatt. Egésznap alig ettem akkoriban, esténként meg buli volt meg persze ivás. Jót tett a ciklusomnak mondhatom. Mondjuk akkoriban ez érdekelt a legkevésbé.
2017. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönön szépen a válaszokat, kicsit stresszes volt a mostani hónapom, lehet az lehet a ludas. Ha 46 nap után megjött, akkor az én 37 napom nem olyan gáz még.

Kedves 3. remélem mindkettőnknek csak valami csúszás lehet.

Kedves 5. Írtam én is hogy semmi sem 100%-os védelem ezért teszteltem HÁROMSZOR is, még mielőtt kiírtam volna a kérdést. Olvasd el máskor a kérdés alatti részt is!

2017. aug. 20. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok



Ne haragudj, komolyan végigolvastam 2szer is keresve, hogy teszteltél e XD Esküszöm az az egy mondat nem jutott el az agyamig... két hete szültem, így kissé szétszórt vagyok ... Teljesen olyan vagyok mint egy szenilis figyelmetlen vénasszony -.-


Nos akkor a stressz lehet a ludas. Előbb utóbb csak megjön...


És még egyszer bocsánat, nem tudom, hogy sikerült ennyire félre olvasnom :S

2017. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nem haragszok. Végül egy bélgyulladás miatt késett, amiből lábadotnom kellett. Amint enyhülni kezdett a betegség meg is jött, úyhogy minden rendben van. :)
2017. aug. 30. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!