Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár nap es megyek a 12 hetes...

Pár nap es megyek a 12 hetes genetikaira? Félünk?

Figyelt kérdés

Sok az eselye h elhalhatott mar? Bocsi ha butasagot kérdezek, de sajnos neten olvasgattam. Nem kellett vna. Többet nem is fogok... félek mi vár ránk

8 hetesen minden oke volt


2017. aug. 21. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem sok az esélye.
2017. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

De nem értem, mitől?

Most arra, hogy néha bizonyos külső hatásokra (életvitel vagy hirtelen nagy ütés, sokkos állapot) elmegy a baba, vagy amikor amúgy is életképtelen lenne a magzat és a természet teszi a dolgát, ilyen dolgokra nem szabad gondolni!

Nem értem, hogy ha minden rendben volt 8 hetesen, akkor most mégis mi ad okot aggodalomra?

Ezek rutin vizsgálatok, mindenkinek megcsinálják és kész.

Ha meg tudod magadról, hogy hipochonder vagy, akkor ne olvasgass a neten. :)

2017. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát akkor jo sok hipochonder van ha csak azért gondolsz annak mert a neten írtaktól parás leszek. Tudod hányaj vannak így?

2x vetéltem van okom aggodni de akkor nem jutottunk el szívhangig :)

2017. aug. 21. 14:01
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

De nem írod, hogy bármi okod lenne aggodalomra!

Miért aggódsz?

Görcsölsz, vészes terhességi hányásod van, kiszáradás fenyeget, vérzel vagy valami örökletes betegség van a családban?

Mi alapján feltételezed, hogy elhalt a terhesség?

2017. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A kétszeres vetélést pedig nem említetted sehol, se a kérdésben, sem a magyarázatban.

Így érthető, bár egy valamire való nőgyógyász felírta volna már az utrogestant. Gondolom azt szeded.

Nem szabad rosszra gondolni, mert bevonzod a bajt.

Fel a fejjel!

2017. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sztem minden kismama aggodik, ahogy en is. Ez teljesen termeszetes . Persze , h nem emlitettem miért is kellett volna? Nem láttam értelmét. Olyan , mintha sajnáltatnám vele magam vagy nemis tudom. :/ jobb nem említeni! Koszi!
2017. aug. 21. 14:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja igen szedem az utrot szorgalmasan bar mar nem kell sokaig ☺
2017. aug. 21. 14:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem hasonló szituáció miatt 1,5-2 hetente megnézett a dokim.
2017. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Engem is megnezett már tobbszor is , de most szabin volt
2017. aug. 21. 15:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne olvasgas ha ennyire eggodsz😊ènis aggodok már azota miota pozitivat teszteltem😊Nyugodj meg ès tessék csakis pozitiv dolgora gondolni.19 hkm
2017. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!