Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán hol érdemes 4D...

Nyíregyházán hol érdemes 4D utrahangot, babamozit csináltatni?

Figyelt kérdés
Dr.Medve Lászlón vagy a Zöld 4D-n gondolkodom. Melyik a jobb?

#babamozi #4D utrahang
2017. aug. 23. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Orosz Lászlót ajánlom.
2017. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hozzá nem szeretnék menni, róla több rosszat hallottam, mint jót, bár a 4D-nél biztos kedves.. Persze a tudását nem vitatom, csak azt mondják nagyon nyers a modora. Azért köszönöm!
2017. aug. 24. 06:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Zöld 4d. :) A kislányommal háromszor is voltam, annyira jó volt. Nem kapkodtak, gyönyörűv felvételek lettek, nagyszerű élmény volt. :)
2017. aug. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zöld 4D! En husi vagyok es itt nemetben folyamat belekötött a doki h a vastag hasfalam miatt csak hüvelyi Uhval lat valamit a bababol...egy hettel kesöbb 13 hetesen hazamentünk, a zöld 4Dben HASI UHval neztek at a babankat es megmondtak a nemet!!!nemetben kb 20 hetesen tudtak biztosra mondani h fiu...persze addigra ugye mar regen tudtuk 😊 nagyon kedvesek a 4Dben, kapsz kepeket, DVDt, kb 45 perc az UH, tetötöl talpig atvizsgaljak.
2017. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a Koranyi 4d-ben voltunk. Csak ajanlani tudom. Alaposak, turelmesek, kedvesek. Árban is jók voltak. Sogornomet kisertem a zold 4d-be, ez is jo. Csak nekem szimpatikusabb volt a koranyis szonografus csaj.
2017. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Most a Zöld 4D felé hajlok, egy ismerős is mondta, hogy ott szebb felvételt kaptak, mint Medvénél. A Korányi 4D-ről most hallottam először, az is szimpatikus. Esetleg másvalakinek még vélemény róla? És mennyi idővel előre érdemes bejelentkezni ezekre? Nagyon sokat kell várni az időpontra? 28 hetesen szeretnék menni, most járok a 26-ban.
2017. aug. 24. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem a Korányi rendelőben 10 perc alatt lezavartak, pedig nagy csomagot kértem. Nem ajánlom. A Zöld 4d viszont nagyonjó volt.
2017. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmentünk a Zöld 4D-be, hatalmas csalódás volt!!! :( Az asszisztens nagyon kedves, de aki magát a vizsgálatot csinálja (Zakor Tímea), tönkre tette az egész élményt, pedig nagyon vártuk. Végig fapofával vizsgált, illetve vizsgálatnak nem is nevezném. Unott fejjel elsorolta, hogy "itt a feje, ez a lába, a keze,stb... ezt mindössze kb 1 perc alatt ,semmi alapos vizsgálat nem volt, aztán átkapcsolt 4D-re, és kb meg sem szólalt, az egyetlen emberi érzelem az arcán akkor tükröződött, mikor a pici babánk ivott a magzatvízből, na akkor elmosolyodott és mondta, hogy éppen mi történik.. de az egész kb 20-25 perc volt, pedig arany csomagot választottunk! Értem én, hogy pénteken este nem sok kedve van már dolgozni, de utánunk még legalább 2 pár következett, és aki nem szívvel-lélekkel végez egy ilyen munkát, ami egy fiatal párnak egy életre szóló élményt jelenthetne, főleg az első babánál, amikor először láthatja a kicsikéje arcát, az ilyen ember ne vállaljon ilyen munkát, vagy erőltessen magára egy kis kedvességet szerintem! Úgyhogy mi nagyon megbántuk, hogy őket választottuk!! :( Az egyetlen pozitívum az egészben az volt, hogy láttuk a gyermekünk arcocskáját! De soha többé Zöld 4D, amíg ez a nő ott dolgozik! :(
2017. szept. 26. 11:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, régen nem ilyen volt... 😐 Mondjuk én most Medvénél voltam, nagyon jó volt, úgyhogy merem ajánlani ha még szeretnétek menni. 🙂
2017. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Medve volt a másik, akin gondolkodtunk, 19.heti ultrahangon voltunk nála, egyébként nagyon kedves volt, már megbántam, hogy nem őt választottuk! De majd a következő babával.... :)
2017. szept. 28. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!