Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baj h 12+4 hetesen...

Nem lesz baj h 12+4 hetesen megyek csak a genetikai uhra?

Figyelt kérdés
Kb milyen vastagsagu orrcsont es tarkoredo az ami normalis olyankor?
2017. aug. 25. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
11-13.hetig megy mindenki. Az orvos majd ott megmondja neked ha valami nem okes. Ne aggódj ezen.
2017. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annyi h nekem ugy volt, h megmerik a crl-t. Abból ő ir egy méret szerinti "kort" aztán ahhoz nézik ezeket, h mekkora az fl az nt meg h van-e orrcsontja es az mekkora.


Az fl-t azt megtalálod kb neten táblázatban.

Orrcsont, nekem annyit irtak, h látható. 1.4

Az nt meg 2.5 felett leeht gyanús de 3 felett szoktak elküldeni genetikushoz ha jol tudom. Nekem ezzel sem volt gondom mert en nekem a crl-bol szamitott kora 12w0d volt es 1.3 volt az nt-m es mensi szerint 12w3d-n vtam.


Utána nézik a többi dolgot. Köldökzsinór, ugye hogy 3 er legyen meg a kis szerveit.


Utána kérdezz ra, hogy minden rendben es mondani fogja ha nem.


1.

2017. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen altalaban mindent mond amit nez ,meg minden. Ha kerdezek valaszol szval most sok kerdesem lesz , ez 100% bar reg lattuk.. azt se tudom megvan-e még.. nem e halt el. Mert ugye még annak is megvan sajnos az esélye.:/


Kombinaltra pl csak akkor megyunk, ha uh alapjan azt mondja gyanus vagy ilyesmi

2017. aug. 25. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:

12+5 voltam

Tarkoredö 1.10 mm lett

Crl pedig 65mm

2017. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Annyit tudok /hallottam h a tarkóredő nől , ahogy a baba is szval 13.hetben a 3mmes sem rossz, de pl 12 hetesen igen

De remelem egyertelmuen jó lesz :)

2017. aug. 25. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj ne gondoljal mar ilyenekre. :) hidd el tok aranyos lesz. Vidd el a parod ha teheted. Látni fogod ahogy a kis duci testet mozgatja. Nekem az annyira megható volt. En addig csak a szivet lattam-hallottam. Ott meg lattam ahogy mocorog (igazából ficankolt eleg elenken)

Látszik a gerince mint egy kis gyöngysor vagy a végtagok, vagy az agya.

En sem vtam a kombinalton pedig nalunk egy kicsit kisebb volt az fl, de a genetikus azt mondta sem amnio sem nifty nem indokolt (kombinált sem) masik uh-s genetikus mért még egy fl-t rá kb. 4-5 napra es az mar tankonyvi volt. (mondták lehet kisfiu) Azóta is mindig minden meres/arany stb. a legnagyobb rendben (es nem kisfiu) :)

2017. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen ugy ahogy nyugodt vagyok :)) es most parom is vegre eljut velem,legalabbis ha apám nem tervez be , de akkor merges leszek...

Utoljara 9 hetesen vtam,akkor sem tudott jönni. Pedig doki mondta,h hivjuk be nyugodtan apukát,ha itt van.. ugy orulnek ha átélné velem.:((

Amugy rakszuresem is lesz, attol is tartok, h bajt okoz majd. Bar dokim azt mondta direkt azert csinalja 12 hetesen h ne legyen probléma

2017. aug. 25. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 13 hét 4 naposan fogok menni, de kombinált tesztre, az Istenhegyi géndiagnosztikai központba. Nem késő az sem.
2017. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!