Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az oxitocinos terhelés?...

Milyen az oxitocinos terhelés? Beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
A mai nst eredményemet leszamítva nem voltak olyan jók az eredmények így a doki oxitocinos terhelésen gondolkozik. Holnap reggel kellene mennem ha lesz aki bevisz a korhazba. Viszont ha nem muszáj már pedig nem az akkor nem mennék. Inkább induljon meg magától a baba úgy is érzi hogy mikor akar kibújni. De azért kíváncsi lennék mások tapasztalatára ezzel kapcsolatban
2017. aug. 25. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2017. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó a ctg-d azt érdemes megvizsgálni csak 1x vagy többször előfordul. Mert lehet nem érzi a babád odabent magát. Hány hetes vagy?
2017. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 40+6nál volt OTT... hát igazából kb annyi a lényege, hogy onnantól kezdve szülsz XD Beindítja a fájásokat aztán hajrá.


Nekem baba nem akart jönni... 12 órát vajúdtam, másfél infúzió ment le oxitocinból... fájások voltak, pici fiam nem akart lefelé menni sőt feltolta magát a gyomromig... én szinte nem is tágultam.. ennyi idő alatt szűk 2 ujjnyi lettem. Baba mivel nagy volt 4kg feletti (4160g lett végül) és első baba így végül császár lett, mert a magzatvíz is zavaros volt illetve a szívhangja is romlott már a babának... őt is megviselte ez az egész.. ahogy leállították az oxit, a fájásaim gyengültek és megszüntek.... szóval se a szervezetem se a baba nem akarta ezt az egészet így sajnos muszáj volt a császár. Gondolom, ha nem folyik el a magzatvíz OTT alatt és nem tágul az ember akkor másnap próbálkoznak újra. De nálam első méhszáj vizsgálatnál kidőlt a magzatvíz.


Szóval készülj szülésre. De bármi lehet. Ez csak az én tapasztalatom.


Ma vagyunk 3 hetesek :)

2017. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
37+4-et töltöm holnap. Az nst-m azért nem volt eddig jó mert a kicsi szivverése 170-200 között mozgott nyugalmi állapotban is. A main viszont már teljesen jó volt 160 volt és csak a mozgásoknál ment fel 180-ra. Így azt mondta az orvos hogy a mai eredményem nem indokolná ezt a terhelést. Meg igazándiból panaszaim sincsenek.
2017. aug. 25. 13:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Aramlás vizsgálaton is voltam már 2× és ott mindig minden rendben volt amugy
2017. aug. 25. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kettő OTT-m is, 38. héten, nekem nem indította be a szülést.
2017. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mindig van ilyenkor szülés!csak ha már ott az ideje.de neked még nincs,lehet csak megnézik mit reagál a szervezeted rá.

Nekem volt de azert mert már túlhordtam és onnantól én már szültem is.de a rokonomnak csak sima terheléses volt aztán ment haza.tehát nála nem azért csinálták h meg is legyen a baba!

2017. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az első kisfiam tavaly marciusban született 37+4 napra sajnos nem tágultam még oxi mellett sem és császár lett a vége. Ezért is félek egy kicsit mert pont holnap töltöm 37+4-et és ha nem muszály akkor azért most még nem szülnék. Legalább is nem oxitocin terhelés miatt szeretnék szülni. Inkább indúljon meg magától a kiscsaj kifele
2017. aug. 25. 13:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mondjuk azt mondták rá, hogy: "POSE" ez volt a neve nálunk.. Én is kaptam az infúziót meddig ott kellett feküdni NST alatt keményedett 1-2 x de ennyi.. Az itthoni sokkal intenzív volt ahoz képest! Meg nekünk azt mondták, hogy rá kb 30 perc múlva konkrétan kipisilod..
2017. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!