Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 35 feletti kismamák...

Vannak itt 35 feletti kismamák, esetleg 40hez közeliek?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek a terhességet? könnyen sikerült teherbeesni?
2017. aug. 25. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
35 múltam. 3. gyerek lesz, még csak 5.hétben járok és 5 hónapot vártunk rá. Eddig semmi különöset nem érzek: kicsit feszülnek a melleim, és fáradt vagyok- de mondjuk én amúgy is fáradt szoktam lenni mostanában :D
2017. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40, 42 és 44 évesen szültem a gyerekeimet. Könnyen estem teherbe, természetes úton, rásegítés nélkül. A terhességeim közül kettő nagyon könnyű volt, a középsővel voltam folyton hányós, álmos, vizesedős stb. Elmúlt :)
2017. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én az ötödikkel vagyok most 12 hetes, azonnal sikerült, a többiek is, max egy hónapot kellett talán várni egyszer. Neked van már baba, vagy csak szeretnétek?
2017. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt, hogy most lettem 40.
2017. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

37, első baba. Nehezen jött, de nem extrém nehezen. (2év kb.)


Őszintén..? és én nem viselem jol, a végét legalábbis. Gdm, magas vérnyomás, veszélyeztetett terhesség, koraszülés megnovekedett eselye.

Az eleje viszont szuper volt kb.25.hetig.

Most meg masok szerint "csodásan festek" :) hat en nem erzem.. 36hkm.

2017. aug. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2017. aug. 26. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont 36 leszek, mikor megszületik a baba. Kicsit tartok tőle, mert az elsővel, akivel nagyon fiatal voltam, nem volt semmi gondom, a második neccesebb volt, a harmadik megint kicsit könnyebb. Hát nem tudom, majd meglátom, de igazából nem is számít :)

Ó igen, ő könnyen jött most :)

2017. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2es: volt segítséged a gyerekek körül? abszolute nem bántásból kérdezem, csak látom hogy kis korkülönbséggel lettek a gyerekek. Nagyszülők még tudtak segíteni? Párod is annyi idős mint te?
2017. aug. 27. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!