Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nem mentek 4d ultrahangra...

Akik nem mentek 4d ultrahangra, ti hogy bírjátok ki azt az időt, ami a 20 és a 32. heti ultrahang között eltelik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 06:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát elég nehezen. Nagyon kíváncsi vagyok már a picurra. Szépen mozgolódik, így legalább tudom, hogy jól van.

18. hét végén voltunk legutóbb ultrahangon és 27. hetet kezdem ma.

2017. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Én magánorvoshoz járok, így gyakorlatilag akkor megyek hozzá, amikor akarok. 6 hetesen voltam először, 12 hetesen "rendelt vissza", viszont elmentem a 9. héten is, hogy nézzük meg, szépen megindult-e a fejlődèse stb. Legközelebb a 12 hetes után 19. Héten megyek genetikai ultrahangra sztk-ba, viszont soknak érzem ezt a 6-7 hetet, így 16 hetesen is elmegyek majd ultrahangra, meg a nemét is hátha megtudjuk addigra:) Szerintem ha soknak érzed az időt 2 ultrahang között, nyugodtan menj el közötte, senki nem fog furán nézni hogy mit keresel ott:)

13+5 hkm

2017. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én jól viseltem, szerencsére 20. hét körül már viszonylag rendszeresen éreztem a mozgásait és így nyugodt voltam. Azért nagyon izgatottak voltunk a 32. heti előtt és nagyszerű volt látni mennyit fejlődött.
2017. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Úgy, hogy felnőtt vagyok
2017. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Második válaszoló, ugye tudod hogy az ultrahang mennyire káros a magzatra?

Miért kell felesleges ennek kitenni? Nem véletlen hogy a világ összes fejlett országában terhesség során két ultrahang van. Mert rájöttek, hogy mennyire káros, és mivel a magyar orvosokat a terhes nők pénzelik, ezért csinálnak amikor akarnak. Csak utána ne gyere ide évek múlva írni, hogy hiperaktív vagy tanulási nehézséges a gyereked.

2017. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó: az ultrahang nem káros, de az orvosok nem ajánlják a szükségesnél több vizsgálatot. A szöveteket enyhén melegítő hatása van, de nem okoz rendellenességeket. Ez egy magas frekvenciájú hanghullám, emberi fül nem hallja.

Ne ijesztgess kismamákat butasággal.


(Ultrahangban dolgoztam.)

2017. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sztk-ba járok, 24. héten is be kellett mennem uh-ra.

Igaz, én voltam 4D-n, de nem értem, mit kell kibírni ezen. 20 hetesen már valószínűleg érzed a magzatmozgást, nyomon tudod követni, hogy a baba jól van-e.

Ha előtte idegeskedsz, megértem, de így te is érzed, mikor nem mozog, mikor van baj.

2017. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Van dokim, és 3 hetente vizsgál, ilyenkor van egy rövid uh is, amikor leméri a babát. De akinek nincs dokija, annak is meg kell jelennie terhesgondozáson havonta, nem? Szóval van 1-2 uh. közte is.
2017. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szakrendelőbe járok, igen 4 hetente menni kell, de nincs ekkor ultrahang.

Mit kell ezen kibírni? 2 hónapja nem láttam a picurt, nekem hiányzik a kis pofija. Érzem persze a mozgást, tudom, hogy jól van, nem izgulok, hogy valami baj lenne vele.

2017. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell lepontozni aki szerint káros. A TUDOMÁNY JELEN ÁLLÁSA szerint nem káros...az nem jelenti, hogy holnap nem nyögik be, hogy hoppá...emiatt van annyi autista. Feleslegesen ne maceráltasd a babát..
2017. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!