Éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés
Bal oldalon, fent (nem alhasi), kissé ferdén a köldökömtől időnként fáj. De csak egy ponton. El szokott múlni, csak nem kellemes, nem tudom eldönteni, hogy a bőröm feszül egy kis részen, vagy mi ez.(29hkm) Amúgy teljesen jól érzem magam, a baba is mocorog, normálisan, ahogy szokott.

2017. aug. 26. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg a dokit, h nézze meg, mi van ott. Az én babámnak pl a köldököm felett picivel van a feneke, és néha, amikor nagyon kinyomja, nekem is fáj. De látszik is a pukli a nap nagy részében. :D
2017. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok mint az első, nekem jobb oldalon van a kis popsi, amit mindig kinyom, van, hogy a méhem is bekeményedik ilyenkor.
2017. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is éreztem ugyanilyet! Nem a hasam fájt, hanem konkrétan a köldököm, köldököm mellett. (mintha a köldökömet valami húzná belülről befelé) Volt hogy meg sem mozdultam, és elkezdett fájni, húzódni. (olyat is éreztem, mint az előző hozzászólók, de ez más volt)

Abban nem tudok segíteni, hogy mi lehet, ritkán fájt, és mire mentem orvoshoz, elfelejtetem megkérdezni.

2017. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!