Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy erzem, hogy mar nem...

Ugy erzem, hogy mar nem vagyok terhes. Ereztetek mar ilyet? Mi tortent?

Figyelt kérdés

11 hetes terhes vagyok elvileg. Sajnos 4 napja pecsetelo verzesem kezdodott, ami hol volt, hol nem, de tegnap enyhe verzesbe ment at.

A korhazat ma delelott hivom majd fel ismet, eddig annyit kertek, hogy varjak es nezzem mi tortenik, tegnap nem tudtam beszelni senkivel, de ma mar van rendeles.

(Nem Magyarorszagon vagyok, mas a rendszer.)


Mar volt egy verzesem 3 hettel ezelott, az viszont par oran at tartott csak, 2 nappal kesobb ultrahangon a baba rendben volt, volt szivveres es jo volt a merete is.


Tudom, most is bizhatnek ebben, de ugy erzem, hogy mar egyedul vagyok, nem vagyok terhes. Az osszes tunetem megszunt az elmult par napban. Nincs hanyingerem, nem puffadok, vegigalszom az ejszakat pisiles nelkul, stb.

Tudom, hogy ezek nem jelentenek semmit onmagukban, de megsem tudok pozitiv lenni.


Ereztetek mar hasonlot valaha? Mi lett vegul? Es miert ereztetek igy?


2015. nov. 9. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Remel csak a panik miatt erzed ugy mintha..szurkolok hogy ne igy legyen, majd irj mindekepp mi.volt vegul.

Kitartas es sok szerencset

2015. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól ne ijedj meg, hogy a terhességi tüneteid megszüntek mert a 12. hét környékére ígérik, hogy ezek, akár egy csapásra is, de eltűnnek.


Nem éreztem még ilyet, de szerintem emiatt még ne keseredj el. Kisebb vérzés meg előfordulhat akár egy hematoma miatt is. Nem kell a legrosszabbra gondolni! Szurkolok!

2015. nov. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Èn már éreztem, mert én is véreztem 4 napig.

Egyik reggel azt gondoltam, h tuti nem vagyok màr terhes.

Bementünk a kórházba, és mèg mindig ott dobogott a kis szíve, én meg nem egyszer "haltattam" már.

Sajnos nekem nem volt alaptalan az érzésem, 1 nappal később elvetéltem kórhàzban.

Kívánom hogy Veled ne ez történjen!

Azóta màr lassan félidős kismama vagyok :)

2015. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Tudom, hogy az nem segit hogy kerdest irok ki, de most megis jobb kicsit. A ferjemen kivul masnak nem mondtam, hogy mi tortenik, nem akarom h aggodjanak, de megis jo beszelni rola veletek.


Utolso, nagyon sajnalom, ami tortent, de annak orulok, hogy tuljutottal rajta es babat varsz.

2015. nov. 9. 09:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Köszi!

Hálistennek olyan gyorsan jött az új csoda, hogy még fel sem ocsúdtunk. A következő hónap vègén már pozitívat teszteltem, és Ő elfeledtetett minden bánatot :-)

Kívánom, hogy minden jól alakuljon nálad!

Majd azért írj:)

És ne aggódj, ha vminek meg kell törtènnie, az úgyis meg fog.

Mindennek oka van!

Boldog babaváràst, csak pozitívan! :))

2015. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj. Nem akkor következett volna a havid? Ahhoz mar nagy terhesseged van h ilyen kicsi verzessel elvetelj. Nekem is volt ilyen problemam de azota mar 10 es 4 evesek. :-) Most varom a harmadikat es en is 11 hetes vagyok. Vele szerencsere nincs ilyen problemam. Megilyedtel a verzestől es ezert erezheted h nincs mar babuci, ismerős erzes. De nyugi meglatod semmi baj vele. :-)
2015. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kivanom, hogy legyen igazatok.

Voltunk a korhazban, de sokkal okosabb nem lettem. Holnap delelott megyek ultrahangra.

A doki szerint, akivel beszeltem, nincs nagy baj, mert nem erosen verzek es nincsenek eros gorcseim, illetve hogy mar volt egy verzesem es akkor is rendben volt a baba.

De persze nem igeri, csak ezt gondolja.

Meglatjuk.

Igaz, az elozo verzes pici volt es rovid ideig, nem tartott napokig es nem erosodott.

2015. nov. 9. 14:48
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos jol ereztem a dolgot. Voltunk ultrahangon es nem el a baba.

Ma lennek 11 hetes 1 napos es a merete 8 hetes 5 napos, tehat nem is most tortent, hanem az elso ultrahang utan par nappal.

2015. nov. 10. 12:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(

Én vagyok az, akinek hasonlóan jó volt a megérzèse.

Tényleg nagyon-nagyon sajnálom! :(

Ezek szerint nálad is jók voltak az anyai megérzèsek.

Kitartást, sok erőt Neked, ès hidd el, ezutàn jól alakulnak majd a dolgok :) ajánlom a szívhangfigyelőt, èn kaptam kölcsön most, és az elejèn csomószor hallgattam a szívhangot, és az mindig megnyugtatott:)

2015. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Neked mondtak hogy miert tortenhetett?

Egy vetelesnel itt meg nem vizsgalnak ki. Szeretnenk ujra probalkozni, ezt mar eldontottuk, de biztos, hogy rettegni fogok.


A szivhangallgatot ismerem, van is nekem korabbrol. Szerettek volna hasznalni, de nem jutottunk el odaig.

Van mar ket gyermekunk, de mar a kicsi is 6 eves, autista. Most mertunk 3. babat vallalni, de nem indul jol. Csak azzal vigasztalom magam, hogy lehet hogy beteg volt, ezert ment el es akkor talan jobb is igy.

2015. nov. 11. 04:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!