Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap voltunk kettesben ki elégítettem szájjal de nem ment el.így ő befejezte kielégitette magát.megtorolte a kezét utána simogatott kerulte a hüvelyemet mert megvan a menstruálcióm tegnap tampon is volt bennem van ra esely hogy teherbe esek?
2017. aug. 27. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, semmi esélye terhességnek, úgy gondolom.
2017. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mégis mitől lennél terhes?
2017. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy ha még is maradt volna az újjan nedv akk sem?
2017. aug. 27. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt benned egy tampon! Azon nem "törnek utat" maguknak. Ráadásul menstruálsz, ilyenkor meg simán is annyi az esélye, mint a lottó ötösnek (azért ne próbáljátok ki). Nyugodj meg, biztosan nincs miért aggódnod. Első vagyok.
2017. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nem megbántani akarlak, de úgy látom nem tudsz sokat erről a témáról. Mielőtt komolyabb dolgokba ássátok bele magatokat, kérlek tájékozódjatok komolyabban a dolgokról! Menstruációs ciklus, megfelelő fogamzásgátlás, termékeny napok, és ne kísérletezgessetek, nehogy a végén nem kívánt terhesség legyen belőle!
2017. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy jo tanacs..ha mar szexre kerul a sor huzzon a parod a farkara ovszert. De sztem ez egy unatkozo ember kerdese volt..
2017. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!