Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4 tesztet csináltam, és...

Holhos_dalma19 kérdése:

Ha 4 tesztet csináltam, és mind a 4 negatív kett, akkor nem lehetek terhes, igaz? Viszon fogamzásgátlót szedek (Lindynette) A menstruációm viszont nem jön meg.

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
A terhességet így minden bizonnyal ki lehet zárni,viszont nem ártana elmenned dokihoz,valószínű azért nem jön meg mert nem jó neked ez a gyógyszer.
2017. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

A negatív teszt 2 dolgit jelenthet: terhesség mellett túl korai tesztet, vagy tényleg negatívot.


Volt a szedésben hiba? Hanyadik napon jársz a gyógyszerszünetben? Én megszakításokkal kb. 8 évig szedtem, nekem tipikusan az 5-6. napon jött meg a szünetben.

2017. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom minden heten csinaltam egyet,eddig mindegyik negativ volt..talan 3 alkalommal vettem be egy kicsit kesobb,de nem nagyon hanyagoltam el..szoval bem tudom.Most volt szunet,de mar ujra el kellett kezdeni szedni,de azota se jott meg,a petefeszkem szurkalni szokott..
2017. aug. 16. 12:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a következő alkalommal is kimarad menj el dokihoz.
2017. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A héten még csinálok tesztet,de ha 4 teszt is negatívot mutat,akkor csak nem lehet gond.

Remélem csak a gyógyszer.

2017. aug. 16. 12:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, én mindenképpen elmennék a nőgyógyászhoz, negatív teszt ide vagy oda. A fogamzásgátlók azért szépen fel tudják borítani a hormonháztartást, vagy egyéb más probléma is lehet, ciszta, akármi más. Inkább nézesd meg magad.
2017. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben van.A petefészkem az elmúlt pár napbn szúrkál,nem kellemes.A 4 negatív teszt csak nem szórakozik velem.X-epil gyors tesztcsíkot használok,az elvileg kimutatja .
2017. aug. 16. 13:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Petefészek szurkálás cisztától is lehet. Nekem mindjárt megjön érzés és szurkálás volt menstruáció után, akkor derült ki, hogy egy egész nagy cisztám volt ami nem ürült ki a menstruációval. Gyógyszert kaptam rá, és a következő menstruációval ürült.
2017. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem par napja olyan mindjart megjon erzesem van,meg szurkal a petefeszkem..de menstruacio sehol,tesztek negatívak,terhes csak nem lehetek.
2017. aug. 16. 13:47
 10/14 A kérdező kommentje:
Mik lehetnek egy ciszta tünetei?
2017. aug. 16. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!