Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cx 2000-es érték mellett...

Cx 2000-es érték mellett lehet-e szexelni?

Figyelt kérdés
22. hetes kismama vagyok. Az orvos pihenést javasolt, de azt nem kérdeztük, hogy tilos-e a szex. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?
2017. aug. 28. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg feltétlen mielőtt szexelnél, mert nagyon fiatal még a terhesség.
2017. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet de kérdezd meg az orvost.
2017. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem végig 2000 volt a méhszájam de az első 12 hétben nem is lehetett szexelni az előzmények miatt utána is csak módjával. Biztosat csak is az orvosod fog mondani.
2017. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen értékem van, és mindig azt mondja a doki, hogy lehet szexelni, persze ha nem okoz fájdalmat, vagy nem lenne kellemetlen. Mi végig szexeltünk eddig. Igaz nem visszük túlzásba, mivel hétvégén van itthon a férjem csak :)
2017. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megkérdezem. Csak 3 hét múlva megyek hozzá legközelebb! Addig meg kibírjuk valahogy! 😊
2017. aug. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!