Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt 2-3 napon át...

Másnak is volt 2-3 napon át migrénje?

Figyelt kérdés
Most kicsit kezdek megijedni, mert az elmúlt három napban naponta újra kezdődött a jó kis aurás tünetekkel (látás-beszédzavar, zsibbafásdás) járó migrénem, ami ahelyett, hogy szokásosan múlna, másnap reggelre durva fejfájást hoz, délutánra (talán egy kis főzéstől?, mert amúgy igyekszem pihenni,de gyerek mellett...) meg kezdődik elölről, most se látok pl rendesen, úgyhogy bocsi ha értelmetlenül írok. Nekem csak a terhesség és szoptatás alatt van, előtte sosem. (28 hetes vagyok most.) Azt szeretném tudni, hogy ez normális? Másnak is volt ilyen? Főleg az a fura nekem, hogy miért kezdődik elölről a folyamat, ahelyett hogy szépen kicsúcsosodna egy fejfájással és eltűnne? (Tudom, ez nem a neurológia-ügyelet, de külföldön élek és körberöhögnek ha fejfájással orvoshoz megyek).köszönöm mindenkinek előre is a segítséget,tapasztalatot!

2017. aug. 29. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostanában 2-3 nap egymás után jön, gyógyszerre elmúlik, másnap újra jön. Épp most múlt el a második napi.
2017. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj :( sajnálom. Te is babát vársz? Nekem gyanítom, hogy csak a hormonok okozzák... én is bevettem egy paracetamolos szert rá, de így elég felesleges, ha tényleg újra kijön, csak elodázza.
2017. aug. 29. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap nekem is volt! Nagyon fajt a fejem! En ilyenkor nem veszek be gyogyszert , inkabb hűtöm a fejem és sok sok vizet iszok! 25.hetes km
2017. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem rendszerint ez volt. Fiatal lány korom óta többször tapasztaltam, általában menstruáció után jelentkezett. Nagyon erős fejfájással elmúlt, és sosem jött vissza, csak kB. fél évente.

Első terhességemnél is volt egyszer, most második terhességem elején duphaston hormont kaptam, és három napig újra jelentkezett. Szörnyű volt, mert a gyógyszereket nem mertem sorra kapkodni a magzat miatt, de nem tehettem máshogy, harmadik napra száj- és nyelv zsibbadás is társult mellé, s azonnal felfüggesztettem a duphaston szedését.

Azóta nem tért vissza, de nagyon sokszor eszembe jut ez az érzés (először foltos látás...).

Aurás migrén a neve, ha nem javul én a helyedben mindenképp felkeresném az orvost, kitartást kívánok!

2017. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is! A fejfájás is rettenet, épp jegelem is az agyam, de most engem ezek az idegrendszeri tünetek ijesztettek meg, illetve főleg az, hogy napok óta elő-előjönnek... nektek is szokott így lenni? (Látászavar és társai)

Mindenesetre kitartást nekünk! :)

2017. aug. 29. 14:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es, teljesen ilyenek a tüneteim nekem is, kész horror átélni, ugye? Már attól jobban lettem most hogy sorstársakra találtam, de ha nem javul-ritkul, elmegyek kivizsgáltatni.
2017. aug. 29. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimszterben volt kétszer, meg a 15. hét környékén egyszer ilyen 2-3-4 napig tartó, pedig nem vagyok migrénes. Borzasztó volt. Kitartás!
2017. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!