Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a viszketés?...

Mitől lehet ez a viszketés? Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Mind a két lábamon kiütések jelentek meg az elmúlt a pár napban. Először azt hittem valami össze csípett, mert csak 1-2 volt rajtam és tényleg olyan volt mint egy szúnyog vagy bolha csípés. Aztán szép lassan elkezdett terjedni. Az egész lábszáram olyan. Amikor elkezdem vakarni, akkor olyan mint a csalánkiütés, utána pedig pici apró piros pöttyök maradnak a helyén. A vérképemet 2 hete nézték, akkor minden rendben volt, a védőnőnél is másfél hete voltam, vizeletem rendben volt, nem vizesedem, a vérnyomásom is rendben úgyhogy szerintem a toxémia kizárva. Másnak is volt ilyen? Volt valami bevált módszer? Bőrgyogyaszatra nem akarok most elmenni, 39 hetes 2 napos terhesen egész nap ott ülni azért kicsit fárasztó lenne.
2017. aug. 22. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Menj kórházba. Ki akarja lökni a szervezeted a babát. Ismerősöm is így járt
2017. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, iszonyatos volt, csak szülés után múlt el. Senki nem tudta mitől van és semmi nem segített :S


Nemrég találtam ezt:

[link]

2017. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ágyi poloska? Amikor mi is hazahoztuk sajnos, nálunk is ezek voltak a tünetek, és csak engem csípett. Se a meglévő gyereket, se a férjemet nem csípték, csak engem. (Terhes voltam akkor) Írtás után megszűntek ezek a dolgok.
2017. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!