Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most léptünk a 26hétbe,...

Most léptünk a 26hétbe, visszonylag sokat keményedik a hasam.3x2 magB6 szedek és mégis vannak napok amikor több mint5 felett számolok. Ez normális ebben az időben?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat pihenek a dokim utasítására,és mégis.Nem minden nap fordul élő,de idegesit mert már lassan egésznap csak fekszem.
2008. okt. 20. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy idegesít,de tényleg légy óvatos! ezek a méhkeményedések jelzések,hogy vedd vissza a tempot!

Én is ennyi idősen 3x2-t szedtem.

2008. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem akkor szokott sokat keményedni a magnézium mellett is, ha szeretkezek a párommal gumi nélkül. Nem lehet esetleg Neked is ettől? Ha nincs rá ok, akkor tényleg nem tehetsz mást, minthogy fekszel, és megemeled a magnézium adagod. Nekem max 4x2-t írt elő a doki, és nem MgB6-ot, hanem magnesii citrátot, az sokkal hatékonyabb. Minden jót! 34 hetes kismama.
2008. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez a problémám. Én is 3*2 mg b6-ot szedek, de lehet hogy megkérem a dokimat hogy inkább citrátra térjünk át. Remélem jól írtam. Csak az a baj hogy dokim kakkant arra hogy vagyok. Sajna az asztalra kell csapni ha akarok valamit. Szerintem szólj a dokidnak te is. Nyugodt babavárást. 25+3 heteske
2008. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is arra gondolta hogy váltani kell a gyszert mert nem igazán használ.Jó babavárást mindenkinek!
2008. okt. 20. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! Én is 26.hetes vagyok és sokat fájt a pocakom, keményedett, görcsölt 3*2magnab6 mellett és sajna az én dokimat sem nagyon érdekli. Szóval bementem a gyógszertárba és vettem citárot amiből napi egy szemet szedek (reggel fél, este fél) és sokkal jobban vagyok. Kipróbáltam,hogy visszaálltam a magne b6-ra 2 nap múlva újra keményedet a pocakom. Szóval kikisérleteztem, hogy ez jobb nekem, bár orvos még nem látott azóta,de miután két különböző helyen is voltam a panaszommal és mindenhol azt mondták 3*2magne b6 és pihenés..(amikor ezt teszem már hónapok óta)és így is fájt. Szóval megoldódott, próbáld ki. Remélem segít Neked is! Boldog babavárást!
2008. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod én is gondoltam erre,csak nekem nem volt hozzá bátorságom.Azt azért nem értem minek van tanácsadás ha a panaszaink nem veszik komolyan!
2008. okt. 20. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!