Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyobb gyereket elvittétek...

Nagyobb gyereket elvittétek valamelyik ultrahang vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

koponya és hasi uh-n voltam velük ha jól rémlik 6 hetesen.

mire gondolsz?

2017. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, ha már éppen úton van a testvér, terhességi ultrahangra elvittétek e a nagyobb gyereket.
2017. aug. 29. 15:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen 4D baba moziba :)
2017. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudott volna nyugodtan állni mellettem, plussz mivel senki nem jöhet be nálunk ezért lehet vele sem tettek volna kivételt
2017. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 4d-re vittem a nagyobbat majd a nagyobbakat :)

Egyszer volt amikor a 3 évest sima uh-ra is elvittem mert más választásom nem volt.

A 4d izgis volt, a sima uh nem igazán nyűgözte le ami teljesen érthető.

2017. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig vittem magammal a 'nagyot', még egy éves se volt mikor újra terhes lettem és férjem nem mindig tudott szabit kivenni és elkisérni vagy épp otthon maradni addig a fiunkkal. Első 1-2 alkalommal félt, hogy mit csinálnak anyával, azt hitte talán, hogy fáj nekem az uh...de aztán sokat meséltünk neki arról, hogy mit csinál a doki és mi fog történni, és ahogy nőtt és több mindent felfogott, úgy lett egyre könnyebb. Amúgy sehol nem csináltak abból gondot, hogy gyerekkel megyek...a szülőszobára persze nem mehet be gyerek.
2017. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van, hogy jön velem, mert máshogy nem tudjuk megoldani. Amikor a meddőségiben pozitív lett a teszt, akkor is velem volt. Nem is azt mondták, hogy terhes vagyok, hanem neki gratuláltak, hogy nagytestvér lesz. A dokim magánrendelésre is jött már velem. Hívtuk, hogy nezze meg a kistesót a monitoron, de azt mondta, hogy ő inkább -beszélget a kedves és gyönyörű nénivel. Ő a doki asszisztense volt, aki ráadásul a felesége is. Dokim csak viccelődött, hogy 4 éves gyerekre még nem volt féltékeny.
2017. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A férjem, a 13 éves lányom és a 6 éves fiam 4D-s ultrangra jöttek velem a 28. héten. Nagyon tetszett nekik, igaz, a fiam kicsit meg volt illetődve. Szerintem nem pont ilyen "tesóra" számított, azt hitte, hogy egy teljesen kifejlődött csecsemőt lehet majd látni úgy, mint a valóságban...
2017. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Üdv!

(Én véletlen keveredtem ide)

Ha nekem jönne a kistesóm én biztos elszeretnék menni megnézni, mielött megszületik. Ha kellene több órát is végig állnék.

Persze ha beengednének...

12/l

2017. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Minket visszarendelt az sztk-s ultrahangos, hogy mi az, hogy nem vittük a nagyot.:)
2017. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!