Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok s tegnap este...

Babát várok s tegnap este elkezdett bél vagy gyomor vagy nem tudom milyen görcsöm lenni. Baj van?

Figyelt kérdés

Amint lefeküdtem s betakaróztam alább hagyott, elmúlt. Most olyan érzésem van, mintha gyomoridegem lenne, pedig nem vagyok ideges.

Ugye nem lehet baj?


2017. aug. 30. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs baj, a gyomrod ugyanúgy fájhat terhesen is, mint nem terhesen.
2017. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt már vetélésem s félek..
2017. aug. 30. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom.nem gyomorfájással kezdődött a vetélésed. Nekem anno fájt a gyomrom néha és nem történt semmi baj.
2017. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, hogy a gyomrom. A beleim, az egész hasam

Úgy fel is voltam puffadva, hogy nagyon.

Nem tudom, az fájhat?

2017. aug. 30. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Fájhat bizony. Tegnap káposztát ettem, úgy felfújt, hogy szenvedtem egész éjjel, a baba is csak immel-ámmal akart mocorogni. Fájt a gyomrom ,amit amúgy is nyom a növekvő baba és még a beleim is felpuffadtak és mocorogtak. azt hittem elsírom magam hajnalra, mire enyhülni kezdett.


26 hkm

2017. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!