Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok és...

33 hetes terhes vagyok és influenzás lettem. Árthat ez a babámnak, vagy lehet ő is beteg?

Figyelt kérdés
2007. nov. 24. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Beteg nem lehet, hiszen nagyon védve van. Arra kell vigyázni, milyen gyógyszert szedsz (persze az orvosod és a gyógyszertáros figyelmeztet) és vigyázz, hogy elkerüld a szövődményeket. Ne aggódj, a picur rendben lesz!
2007. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEm lesz baja, csak két dologra figyelj:

Ne szedj be olyan gyógyszert, ami árthat neki és ha lázas vagy, azt csillapítsd, mert a láz árthat (a lázcsillapítók legtöbbjét szabad szedni, de kérdezd meg az orvosodat, mit szedj lázra)!

2007. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is akkor voltam infulenzás, de hála istennek lázas nem voltam. Arra figyelj, hogy ne lázasodj be. Nekem hőemelkedésem volt. Az orvosod kérdezd meg mit szedj ilyen esetben. Én feküdtem, teáztam.
2007. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!