Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az éjjel nagyon erős szívdobog...

Az éjjel nagyon erős szívdobogásra ébredtem és a fülem is zúgott. Nagyon megijedtem. Azóta minden rendben. Az orvoshoz csak szerdán mehetek. Árthatott ez az egyszeri eset a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Az orvosnőm kiírt egy partusisten nevű orvosságot ami a méhnyak mederősítésére szolgál.Verapamilt is kaptam mellé az erős szívdobogás ellen. Már két hete szedem és eddig minden rendben volt. Az éjszakai eset után minden óra hosszában mérem a vérnyomásomat és a pulzusomat. Most minden rendben. A vérnyomás 110/60 a pulzus 100 mint ahogy általában is szokott lenni.
2008. okt. 20. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak felment a vérnyomásod. A terhesség alatt sok kismamának ingadozik. Nekem pl. hetek óta magas (szóval nem egyszeri esetről van szó) és a kicsi jól van.
2008. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nekem is szokot lenni erős szívdobanásom ami nem egy kellemes és nagyon zúg olyankor a fülem nekem a vérnyomásom 90/60-70 szokott lenni és mikor van ez a tünetek akor magasabb.De ritkán szokot lenni.jo baba várást!!!Pihenj sokat!!!
2008. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!