Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes nőknek van folyása?

Anitácska106 kérdése:

Terhes nőknek van folyása?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Hajjaj...
2017. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van. Sőt, van akinél több is, mint nem terhesen. Illetve a kismamák sokkal fogékonyabbak a különböző fertőzésekre is, ami szintén okozhat nagyobb mennyiségű, eltérő folyást.

De ha nincs fertőzés, kismamáknak akkor is lehet több a folyása.

2017. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2017. szept. 1. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
kb 30. hétig nem tudtam meglenni tisztasági betét nélkül XD fertőzésem egyszer sem lett, de így is bővebb folyásom volt. Ami még jó megoldás volt, otthon bugyi nélkül lenni... valahogy úgy kevesebb volt ... de hát ez már csak ilyen :)
2017. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem pont, hogy kevesebb lett.
2017. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elsö es masodik terhessegnel szinte semmi, az is kremes allagu, most a 3.nal meg iszonyat mennyisegü es vizes.
2017. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oh, de még mennyi. Néha a tisztasági is kevésnek bizonyul. És ez ilyen nekem a terhesség elejétől a végéig.
2017. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!