Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A haskeményedés csak akkor...

A haskeményedés csak akkor gond, ha fáj is a has? Miből tudhatom, hogy baj van és forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ma elég sok dolgom volt és mire a munkám végére értem, feszült és kemény volt a hasam. A magnézium sem enyhített rajta. Nem fáj, ha fekszem, de járáskor eléggé, de este már amúgy is szinte az egész testem szokott fájni és nehezen mozgok. Mikor és miből tudhatja az ember, hogy csak normális, terhességgel járó bajai vannak vagy annál súlyosabb?

33 hkm


2017. szept. 2. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor ha rendszeres görcseid lesznek vagy nem érzed a babát mozogni
2017. szept. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a 20 hét óta így vagyok, 28-ra komolyodott a dolog, görcsökkel is így hamarabb el kellett jönnöm munkából. Hiába szedtem 3000 mg Mg-ot, pihentek amennyit tudtam. Utána javult egy kicsit, 34-től ismét ez van rengeteget keményedek, görcsölgetek is, de most már afféle felkészülésnek tudom be. Az orvosnak mindenképp jó megemlíteni, nekem pozitívum volt, hogy a méhszáj értékeim mindig jók voltak. Kíváncsi leszek most az utolsó konzultáción mit mutat.
2017. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!