Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok, ha...

15 hetes terhes vagyok, ha állok fájdogál (nyomás érzés) a hüvelyem vagy méhszájam nem tudom pontosan behatárolni, hogy melyik. Ez normális?

Figyelt kérdés
Hétfőre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz.

2017. szept. 6. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de említsd meg a dokinak. Én is emlékszem ilyenre, furcsa módon a terhesség első feléből, amikor még nincs is nagy súly.


27+6 hkm

2017. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyprs választ. Már ma mentem volna hozzá, csak szüléshez hívták.

Nem egész nap fáj, inkább csak ha sokat megyek, vagy este jellemzőbb.

2017. szept. 6. 14:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem uez volt. Sosem értette meg senki. Olyan érzés mint amikor bentről nyomná valami. (mivel semmi nem nyomta eddig belülről igy nyilván nem tudom mihez hasonlítani) rohadt idegesítő. Tompa nyomó érzés.


Nekem nem vette ezt kb komolyan senki, azt mondták ah, nem nyomhat semmi. Kb 16-20.het ota ereztem. Na vegulis kiderült h a placenta melyen tapadt (végül nem maradt veszesen lenn) de közben volt egy bacim is, az is okozhatta ezt a diszkomfort erzest, majd kinyilt a mehszajam, így az is. Sosem fog kiderülni mitől volt ez az érzés, de en a helyedben kérnék egy kenetet meg ranezetnek a mehszajamra igy utolag.. Persze, lehet nalam ez csak a véletlenek osszjateka de szetstresszeltem magam a végére, hogy ne legyen koraszülés meg hogy mi a franc faj, de időre született a baba.

2017. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Magnéziumot szedsz rendesen? A hiánya is okozhat hasonló panaszokat.
2017. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is ez van, szintén mélyen tapadó méhlepénnyel. 27+4 hkm :)
2017. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#2-es, ez nem hangzik túl jól:( Egy kis fertőzésem szerintem nekem is van, emiatt is mennék már nagyon a nőgyógyászhoz.


#3-as, igen szedek magnéziumot, napi 2 szemet, de amúgy igazad lehet, mert miután beveszem kicsit elmúlik ez a fura érzés.


#4-es, nekem hátsó falon megtapadó a méhlepény, de, hogy mennyire van lenn, azt nem mondták eddig.


Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok. Remélem nem lesz semmi gond.

2017. szept. 6. 16:14
 7/15 A kérdező kommentje:
Na ezt jól elszámoztam:)
2017. szept. 6. 16:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nekem is csak hátsó falinak mondta a doki, aztán 25 hetesen nézte, hogy hú, hát ez jól lent van... :/ Szóval lehet, h nálad is ez lesz, csak mivel mozog a lepény ahogy nő a méhed, nem mindig ugyanott van. Fel is csúszhat még, én is ezért drukkolok azóta is. #4 vagy #5 voltam. :D
2017. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyet szedsz? Lehet, hogy több kell belőle.
2017. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Megnerotot.
2017. szept. 6. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!