Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyomás érzet a hüvelyben és...

Nyomás érzet a hüvelyben és az alhasban normális terhesség alatt?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok,néha annyira furcsa nyomó érzést érzek alhas/hüvely,hogy zavaró.Nem fáj,csak kellemetlen.Kb a 15. héttől érzem ezt,most 22hetes vagyok.1 hete voltam orvosnálteljesen zárt a méhaszáj.Tapasztalat?
2016. szept. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, nekem a doki azt mondta, hogy mozog a baba és semmi baj. Igaz nekem harántvégű a baba lehet azért érzem jobban.
2016. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.akkor Te is érzed ezt ezek szerint.Én se egyfolytában érzem,csak naponta 1-2 alkalommal ilyenkor alig birok járni,mert annyira zavaró.Köszi a választ.
2016. szept. 27. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
30hetes vagyok most és nekem is tizenhetes korom ota van. Most hogy màr a baba is nagy egyre jobban érezni és zavaro. Mondtam a dokinak azt mondta hogy idomul az alsotestem és teljesen normàlis.
2016. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is érzem. Nem fáj, de nagyon kellemetlen és rémisztő. Kellemetlen a mozgás, állás, néha hüvelyi nyilalás is társul hozzá, fekvésre jobb. Jelenleg 25 hetes vagyok, voltam dokinál ezzel, zárt a méhszáj, fejjel lefelé van a kis drágám, a doki szerint valószínűleg nyomhatja ott lent a kis buksija.. no de ilyen korán? Olyan picike még a babám, kb. 700 g körül lehet..és még mekkora lesz.. mondjuk én sem vagyok egy nagy, 152 cm. Valahogy nem nyugodtam meg. Akinek hasonlót érzett ugye nem lett baj??
2017. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!