Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyász a 2d-s uh megtudj...

A nőgyógyász a 2d-s uh megtudja mondani, hogy fiú-e vagy lány? Most 21+5napos vagyok. Egyébként mostanság esedékes lesz egy uh vizsgálat? Vagy csak 28 hét tájékán?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én havonta voltam uh- on az orvosomnál. 16 hetesen már úgy nézte, hogy lány. Majd egy másik orvos 18 hetesen, a 4dimenziós géppel szintén azt mondta. És csajszi is lett. Viszont nagyban attól függ látszik-e a neme, hogy a baba mutatja-e.
2008. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a 18 heti uh-on már biztosra mondta a doki, hogy lány lesz. És igaza volt:)

Üdv

2008. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem már 19 hetesen és 1 naposan 2D-sen meg tudta mondani a doki, hogy kisfiú.

24 hetesen és 1 naposan pedig még jobban látszott a fütyi.


Ma már voltál az AFP eredményeddel UH-n, akkor a következő UH a 24. hét tájékán esedékes. Legalábbis én 4 hetente járok, múltkor akkor voltam, legközelebb pedig a 28. héten megyek.

2008. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Attól függ, a baba meg akarja-e mutatni magát.

Én 38 hetes vagyok, de nem tudom, kinek a popsiját cipelem a hasamban:))

2008. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 16 hetes uh-n lattk eloszor h fiu,azota minden alkalommal ezt igazolja,es a 4d-en is jol latszott.
2008. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 20. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 17 hetesen meg tudták mondani, hogy kislány. Azóta még kétszer annak mondták, ugyhogy csak attól függ, hogy a pici megmutatja-e magát:-)
2008. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!