Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magánrendelésen a nőgyógyász...

A magánrendelésen a nőgyógyász pluszban felszámolja az ultrahang használatát? Kb. mibe kerül a magánorvosnál egy terhes-vizsgálat? (amikor UH-zik is)

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Én magánrendelésen 6 ezret fizetek és 4 hetente járunk. Minden alkalommal van UH és manuálisan is megvizsgál a doki. Nagyon alapos, én elégedett vagyok vele és szerintem nem sok a 6 ezer ft. Hallottam 8-10 ezres árakat is.

20 hetes kismama

2009. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első 12hétben magánhoz jártam.Tatabányára. Nagyon kiakadtam, amikor plusz ezreket kért azért, ha uh-n is meg akartam nézetni, hogy minden oké e.

A csúcs az volt, amikor a 12 hetes uht is a magánrendelőjében csinálta, és azért is elkérte a pénzt. Otthagytam.Elmentem sima sztks dokihoz, aki minden alkalommal csinált uht, persze ingyen:)


A régi dokim, akihez az első terhesség előtt és alatt jártam, ő is mindigmegnézte uhval a dolgokat, és nem kért plusz pénzt...

2009. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok...

Azt elfelejtettem írni, hogy a sima turkálós vizsgálat 7ezer volt.

A plusz UH 2ezer.

Ráadásul egy ósdi régi géppel csinálta, képet nem adott. Én vittem a fényképezőgépem, hogy a monitoron lefotózzam a látványt. De a doki nem engedte hogy én csináljam, elvette a gépet, és ő fotózott. Az eredmény meg pocsék lett...

De magaa végeredmény pár hónnapal később: Tökéletes:)))

2009. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem magán dokim van egy klinikára járok, és 8.000.- a terhesvizsgálat + uh. Most voltam 13 hetesen 4D-n az 12.000.- volt. De szerintem megéri, mert nagyon alapos és mindent lát! Én hallotam olyat, hogy 20.000.- volt a sima uh és a vizsgálat, azt nem fizetném ki, tuti! :-)
2009. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi ma voltunk 16 hetesen maszeknál szintén Tatabányán. Az én dokimnál 5000 a vizsgálat, ebben az uh is benne van, plusz 2000 a rákszűrés. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Én úgy tudtam, hogy a vizsgálat magában foglalja az uh-ot is, nem csak a "turkálást"...

Tatabányaitól kérdezem, kihez jártál akivel ennyire nem voltál megelégedve?

2009. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én dokimnál(Miskolcon) egy vizsgálat + ultrahang 10.000.- ba kerül.Ez eddig minden hónapban volt, de majd gyakrabban kell járni.

24 hetes

2009. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 edus83 ***** válasza:
Az én dokimnál,ha van uh.akkor 15 ha nincsen akkor 12:((!!!De 4dben nézi és remélem jó lesz mert még csak 8 hetes vagyok és eddig nem volt semmi különös:))!!e remélem többet látok következő vizsgálaton:))Boldog baba várást:))
2009. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!