Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elején (12-13. héten)...

Az elején (12-13. héten) érdemes 4D ultrahangra menni?

Figyelt kérdés
Főleg a baba neme miatt mennénk, de nagyon "vékony" még ilyenkor. Nem fognak hülyének nézni? 😆
2017. szept. 9. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nemérdemes szerintem, ilyenkor még nagyon kis ufónak néznek ki. a 20. hét után javasolják, mi a 32. héten voltunk, és így nagyon jó volt, látni lehetett a kis arcát is meg minden, és már tényleg babának nézett ki, nem csak egy kis fura lénynek.
2017. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Következő uh-on kiderülhet a neme. A 4D ilyenkor még nem élmény.
2017. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kombinált tesztre nem mész? Nekem ott átváltottak a végén 4D-re is, de szinte semmi nem látszott még, szinte nem is babaformájú ilyen korán. A nemét is csak tippelni tudták de ahol én voltam ilyenkor már jó arányban el szokták találni. Biztos hogy inkább kombinált tesztre szánnám a pénzt. Még a 19 hetes szűrő uh-n se volt pufi babaarca, de a neme 100%-ra látszott. 30 hetesen voltunk 5D-n, az már nagyon szuper élethű volt.
2017. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk élmény volt. De akkor még nem tudták a nemét megmondani. Nem is fordult úgy. De 30 hetesen sokkal jobban lehetet látni az arcát.
2017. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 11+4 éd 32 heteaen voltunk. A 11 hetes is óriási élmény volt. Igaz, ott még csak 5 cm körül volt, de épp az volt benne a csodálatoa, hogy molyen apró és már kézzel-lábbal kapálózik, szopja az ujját. Alkor kezdtek a fülkagylói fejlődni stb. Sokkal jobban produkálta magát, mint a 32 hetesen, azt végig aludta, de legalább csodálhattuk a pofiját. A nemét a 11 hetesen még csak tippelték, azt mondta az uh-s, hogy ebben a korban még a lányok csiklója és a fiúk kis fütyije kb.azonos méretű, ezért ritkán tudják pontosan megmondani.
2017. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!