Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális terhesség alatt...

Normális terhesség alatt hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


11.hétben vagyok. Nagyon aggódok, tegnap kezdtem el újra érezni a mellfeszülést és fájdalmát. De ma reggelre rosszabb lett nagyon be van duzzadva csak a bal mellem oldala, és nagyon fáj nem birok le és fel állni feküdni annyira fáj. Már vizesruháztam is de nem használ. Furcsán érzem magam egész nap, megmértem a lázam és pont 37.

Kérlek segitsetek. Hétfőn amúgy is kellene mennem orvoshoz.



2017. szept. 9. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
37 az nem hőemelkedés, teljesen normális hő. 37.5 felett van főemelkedés. Szerintem ne aggódj, de hétfőn mond el a dokinak.
2017. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, az még nem láz sőt, terhesen ez a normális :) Nekem egész terhesség alatt 37-37,3 volt a testhőm.


Melledet meleg vizes zuhany mellett finoman masszírozd körbe, nem kell erősen, csak olyan simogatósan. pár nap és nem fog annyira feszíteni és fájni. Minden fürdésnél érdemes. Hónaljtól indulj ki és haladj befele.


Ne aggódj, és boldog babavárást!

2017. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak nagyon meg ilyedtem!
2017. szept. 9. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi volt a hőm a terhességem elején de én nagyon megéreztem mert 35,7-8 szokott lenni alapba. De pár nap után már vissza ment. A mellfájdalom miatt sem kell aggódnod néha nekem is jobban fáj főleg ha mensi ideje lenne.19hkm
2017. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!