Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péterfy Sándor utcai kórházban...

Péterfy Sándor utcai kórházban szült valaki mostanában?

Figyelt kérdés
Csak régi kérdéseket találok róla,és mostanság érdekelne, milyen :) Ott dolgozik a dokim, így ott fogok szülni.
2017. szept. 12. 22:23
1 2
 1/12 kikicsajxi ***** válasza:
Szia márciusban szültem ott már másodjára. A kórház annyira nem rossz de èrdemes magán szobát kèrni ha teheted. Ez napi 5000ft de cserèbe saját fürdös szobás van,rád nem vonatkozik a látogatási rend akár apa is bent aludhat ès van tv is. A kaja nem túl jó:;(
2017. nov. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Magán szoba lesz mindenképpen! Persze ha van hely. :) a kaja sajna sehol nem jó, de hát nem azért megy oda az ember. :) Volt fogadott dokid, szülésznőd?
2017. nov. 28. 13:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én október elején szültem a Péterfyben! Ha még aktuális a kérdésed szívesen leírom a tapasztalatomat! :-)
2017. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia! Igen aktuális!! :) minden érdekel! :D
2017. dec. 21. 12:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Főként az érdekelne, alapítványi szobában voltál e, ha igen mennyit adtál, milyenek a csecsemős nővérek stb
2017. dec. 21. 14:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kezdem az elején! Fogadott orvosom volt, de a szülésznő nem! Este folyt el a magzatviz és hát az éjszakás szülésznőt inkább kihagytam volna, amolyan minek vagy itt stílusban foglalkozott velem, de a nappalos egy csoda volt, aranyos, megértő, rettentő figyelmes, csak jót tudok róla mondani! Apuka végig bent lehetett és ha jól tudom császár alatt is bent lehet! Szülés után 2 órát veled maradhat a pici! Alapítványi szobából 2 fajta van! Van 2 ágyas és 1 ágyas! Mindkettő külön fürdős, de csak az 1 ágyasban maradhat apuka éjszakára! A 2 ágyas 5000/éj, az 1 ágyas 12000/éj! Én 2 ágyasban voltam, őszintén szólva nem is hiányzott éjjel a párom! A csecsemősök vegyesek! Van aki egy tünemény és imába foglalható a neve, de van olyan is akitől may akkor kérdezek ha nagyon muszály, de mindenki segít ha kell! A szoptatási tanácsadó és a védőnő nagyon aranyosak és segítő készek! Nem tudom kimaradt e valami, ha igen kérdezz nyugodtan! Bocsánat ,ha hosszú lett! :-)
2017. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Nekem van fogadott dokim es szülésznőm is.

Nekem olyan félelmeim vannak, hogyha esetleg nem lesz elég tejem, adnak e tápszert, vagy úgy kell könyörögni?

2017. dec. 22. 10:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére erre nem volt akkor szükségem, de egy kismamának nagyon kevés volt a teje és neki adtak pótlást mert nagyon sokat fogyott a pici! Biztos nem hadják éhezni őket! De szülés után már mellre teszik a picit és nekem megnézte előtte a szülésznő, hogy van e tejem!
2017. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor normális hely tényleg. Barátnőmnek nem adtak pótlást a babának (Délpesti) mondván akkor nem szopik és nem lesz tej. Ami igaz is de fogyott a baba és nagyon sírt 0-24ben :(
2017. dec. 23. 01:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó hely! :-) Lehet nem a legszuperebb a felszereltség, de annál szuperebbek az ott dolgozok! A másodikat is itt tervezem szülni! :-) Sajnálom az ismerősöd, tudom milyen nehéz ilyenkor, sajnos nekünk a második éjszakánk volt folyton sírós, állandóan a cicimen volt, azt mondták mostanra élte fel a tartalékait! Azt megkérdezhetem ki a fogadott dokid.és szülésznőd? Kellemes Ünnepeket és Boldog Babavárást kívánok! :-)
2017. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!