Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megkérne titeket a barátoto...

Ha megkérne titeket a barátotok aki mellesleg nő, hogy ejtsétek teherbe ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Csak barátok vagyunk,nagyon jól meg vagyunk barátként csak nagyon szeretné már egy kicsit. Ő sem szeretne tőlem semmit és én se tőle. Viszont ez a kérés elég furcsa helyzetet teremt szerintem. Volt már valaki hasonló helyzetben és hogyan oldotta meg?

2017. szept. 13. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Visszautasítanám.
2017. szept. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Norman Bates ***** válasza:
95%
Most meg lehet, hogy nem szeretne semmit, de gondol egyet barmikor es 18 evig fizethetsz neki.
2017. szept. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én anyaként írom hogy ne csináld. Főleg a gyereked érdekében.
2017. szept. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne, ha nem mennél bele.

Hidd el, igazából senkinek se lenne jó. A gyereknek tuti nem, csonka családban nőne fel. Persze, fel lehet nőni úgy is normálisan, én is felnőttem, de ha lehet, nem kéne a lehetőségtől megfosztani a gyereket.


Neked se lenne jó, mert akarni fogsz majd normális családot, és vannak nők, akik nem tolerálják az ilyen bizarr helyzeteket.

És a barátod is tudja valahol, hogy ez nem jó megoldás, csak már bizonyára elvette kissé az eszét a vágyakozás. De azért ez nagy önzőség lenne.

2017. szept. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Hat akar mennyire jo baratok is vagyunk, tekintve hogy nők vagyunk mindketten, elutasitanam.nem sok eselyt latnek hogy sikerül...
2017. szept. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszautasítanám. Csak olyan párkapcsolatban vállalnék gyereket, ahol mindketten vágyunk rá és nem kényszerből. Anya vagyok, de a gyerekemnek sosem akarnék rosszat, pláne nem, hogy apa nélkül nőjön fel. És gondolj bele! Ha nagyobb lesz és esetleg megkérdezi, mit fogsz mondani neki? Nem terveztétek őt, csak az anyukája akart gyereket te pedig teljesítetted az óhaját?! Persze, lehet szépíteni, de a gyerekvállalás komoly dolog és nem játék.
2017. szept. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Valószinűleg bizonyos körülmények között belemennék,ha nem akarna később semmit,és nem lenne más módja hogy gyereke lehessen.
2017. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Ez csak elméletben hangzik jó megoldásnak, a gyakorlatban egészen máshogy nézne ki a szitu.


Most azt mondja, nem akar tőled semmit. De mikor ott lesz a gyermeke, akinek mindent meg szeretne adni, akkor feltámad majd benne a vágy, hogy család legyetek, hiszen az apakép nagyon fontos. Vagy amikor a csemete elkezd érdeklődni arról, ki az apukája, hol van, miért nem él vele, szintén előfordulhat, hogy felkeres téged, mert érezni fogja, hogy valóban, a gyereknek joga lenne ismerni az apját.


Te sem lennél ám érzéketlen a dolog iránt, biztos, hogy érdekelne, mi van vele, hogy néz ki, az a gyerek a te véred lenne, nem egy plüss, amit másnak ajándékoztál.


Az anyagiakról nem is beszélve: Bármiben is egyeztek meg, neked kötelezettségeid vannak, azaz akármikor úgy dönt, behajthatja rajtad a gyerektartást.


Kapcsolatok a továbbiakban: Nem sok nő tolerálná ezt a "megoldást", és neki sem lenne könnyű egyedülálló anyaként megismerkedni valakivel. (Nem lehetetlen, de igen korlátozottak lennének a lehetőségei).


Szép dolog, hogy megadod, amire vágyik, és első gondolatra mindenki jól jár, de később minden hátulütője előjönne. Mind a hármótoknál.

2017. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!