Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhesen elmennétek...

37 hetes terhesen elmennétek az egyik legjobb barátotok esküvőjére? Illik még olyankor esküvőre és lakodalomba menni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan érezném magam. Mi tavaly nem mentünk el a férjem unokatesójának az esküvőjére. Én is 37 hetes voltam, de 40 fokban nem autókáztunk 220km-t oda, majd vissza.

Persze, hogy illik. :)

2012. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs messze az otthonotoktól akkor miért ne mehetnél el?nem beteg vagy.:) én 36hetesen mentem nyaralni.
2012. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincs messze, a lakásunktól kb fél óra kocsival é a kórház is kb annyi.

A baj, hogy már most kell szednem seduxent és magnéziumot, mert elég sokat görcsölök. (28. hétben vagyok) Sokat kellene phennem, ami a 3 éves gyerkőcöm és a nagy meleg miatt nem mindig megy. És hát már most hatalmas a hasam is. Viszont tényleg nagyon jó barátaink és nem szeretném őket megbántani. Ezért is tétovázok.


igazából azt se tudom, hogy a fiunkat vigyük-e? vagy csak ketten menhünk? Vagy csak menjen a férjem én meg maradjak itthon?

2012. jún. 29. 12:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmehetsz,csak ne legyél napon!Meg persze vigyázz magadra,de ez egyértelmű!25hkm
2012. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen a saját esküvőmre fogok menni. Aug. eleje, ez volt a legkorábbi időpont, még orvosi igazolással sem tudtuk hamarabb, mert minden időpont foglalt. Remélem nem kell áttolni az esküvőt a kisfiam születése utánra.
2012. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó


Én is 36 hetesen mentem férjhez, igaz az 2009-ben volt és áprilisban. :)

2012. jún. 29. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már tudod, hogy milyen 36 (37) hetesen esküvőn lenni. Ráadásul itt vendég vagy, nem is vagy annyira a központban, mint a sajátodon. Szerintem menjetek el, mert biztosan számítanak Rátok, ha elfáradsz pihenhetsz, vagy akár haza is mehettek, biztos nem fognak megsértődni a barátok, és megértik.
2012. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hét múlva megyek férjhez, akkor leszek 30 hetes. Mondjuk nálunk utána nem lesz lakodalom :)
2012. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Amikor a kisfiam született együtt jártam egy másik kismamával terhesgondozásra, sokat dumáltunk :) Ő a 39. hetet töltötte amikor esküvőre voltak hivatalosak. Elment, sőt, még táncolt is :) (ezt már az újszülött-osztályon beszélgettük) Vitte magával a kórházi pakkot, a papírokat és ha menni kellett volna akkor mentek volna a kórházba. Ha teheted a kisfiad viszont ne vidd el, max az esküvőre, ha van nagymama aki vigyázna rá akkor élj a lehetőséggel.


Csak úgy zárójelben: amikor az első fiam vártuk, aznap amikorra ki voltam írva moziban voltunk, másnap horgászni. (41+4 napra született meg) a kicsinél programcsászár volt, de 2 nappal előtte ismét moziban voltunk :)

2012. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor most 28 hetes vagy, tehát még 9 hét múlva lesz a lagzi?! Az még sok idő. Honnan tudod, hogy akkor hogy leszel? Szerintem erre már csak előtte lehet válaszolni. Én most azt mondom elmennék (én is 28 hetes vagyok), de ki tudja mi lesz akkor...
2012. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!