Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldali csipőcsont fajdalom?

Jobb oldali csipőcsont fajdalom?

Figyelt kérdés
Borzasztoan faj a jobb oldalon a csipocsontom hatul. Olyan erzes mintha be lenne csipodve, ha megmoccanok nyillal még a labamba is. Nem merek megmozdulni. Jarni sem tudok, mert kb osszeesek. Mitol van ez??? Ketsegbe vagyok esve. 28.hetes km
2017. szept. 15. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem voltak eddig térd, csípő, gerinc problémáid? a terhesség megviselő, főként a pluszsúly miatt. de lehet csak a frontra vagy érzékeny, nekem is van h alig birok rálépni ilyenkor.

amúgy csörögj rá a házidokidra, nődokidra vagy a védőnőre, hátha kimegy hozzád valaki vagy ad jótanácsot

2017. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat terhesseg elott nem voltak ilyen bajaim. Miota terhes vagyok azota a hatam fajt, mert eleg vekony vagyok, nehezen birom a plusz sulyt. De ez most uj dolog.tegnap kezdodott de az meg elviselheto volt, most orak ota egy pozicioban fekszem. Vettem be ket magnerotot meg egy panadolt, nost varom hogy hatha jobb lesz. Egyebkent az lehet, hogy a baba nyom valami ideget?
2017. szept. 15. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyamatosan ez volt ugy a 30.hettol. Nekem ami bevált, hogy állsz a masik lábadon labujjhegyen es enyhe hajlított terddel megprobalod a masik labad korozni. (elkezdeni k urvasz@r, de valszleg az ízület atmozgatasa utan jobb lesz)

Kis korokkel kezdd.


Neha nekem ki is roppan neha. Ortopedian azt mondtak rövidebb az egyik lábam. :s (hat nem tudom)


Másik, hogy a párom meg szokta nyomkodni a jobb combom meg a csipom es a derekam. Az kicsit enyhitette. Kitartás.

2017. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

:) kimaradt egy vessző.. Azt a lábad hajlitsd be amelyikkel korozol.


Meg meg esetleg a derekad teniszlabdával (falhoz állsz es a labdát beteszed a hatad es a fal koze) masszírozd ki. Sokszor ez onnan indul.

2017. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én 25 hetes vagyok ês ülőideg gyulladásom van.Volt ez már terhesség előtt csak ên hülye nem kezeltettem ki és most mêgrosszabb.Nekem a jobb fenekemben van a gócpont ami kisugárzik a derekamba de ugy h sirni tudnêk.Fekvésből alig birok felkelni,átforduláskor is nyögök mint egy bêna.Olyan mintha kêst forgatnának benne.Ên már nagyon elvagyok keseredve..nêzesd meg mindenképp! kitartás!!
2017. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!