Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor mi van, ha nem egyforma...

Akkor mi van, ha nem egyforma mértékben vizesedik a két lábam?

Figyelt kérdés
Mitől lehet?
2017. szept. 15. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
És arra van valami ötletetek,hogy hogyan polcoljam fel a lábam,ha max.5 percig tudok háton feküdni?
2017. szept. 15. 19:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem ugyanannyira vizesedett a két lábam. Igyál sok vizet és ne egyél sót.
2017. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig a bal lábam dagadt be eleinte, majd a végén kezdtem igazán vizesedni az utolsó héten, de akkor is a bal volt vízesebb. Só mentes étkezés, piros retek, görögdinnye mértékkel, ha nem vagy cukros, és igyál sokat... én nem polcoltam, mert nem bírtam úgy megmaradni, és nem is segített...


Sajnos igazából semmi nem segít én még olyan kismamával nem találkoztam akinek sikerült volna javulnia vízesedésből. A szülés lesz a megváltás, de utána még 1 hét mire kiürül mind.

2017. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi az oka, hogy az egyik oldalon jobban nyomja a baba a keringésedet.
2017. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Bár olyat is olvastam időközben,hogy trombözis előjele lehet...igazából a mai az első eset,csak megijedtem

2017. szept. 15. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Ülve is lehet feltenni a lábad vízszintesbe.

Igyál sokat.

És keringésjavító torna, kismamatorna sokat segíthet.

2017. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5: reggelre lemegy valamennyire? Trombózisnál nem és durva a különbség.

[link]

[link]

[link]

Meg szerintem fáj is..



Egyébként nekem azért vizesedett jobban az egyik, az egyik lábammal nyomtam a másikat alvás közben. Csak egy oldalamon tudtam feküdni. Így rossz lett a vérkeringés abban, amelyiket nyomtam. Utána mikor próbáltam erre odafigyelni, jobb lett. De vizesedni vizesedtem azért, nekem nem is jött be erre semmi. Én nagyon sok vizet ittam, sok gyümit és zöldséget ettem, még jobban odafigyeltem a sóra de én alapból nem eszek sósan és sok készterméket is azért nem szeretek, mert érződik a só sokmindenben. Az igaz hogy nekem csak kis mértékű vizesedésem volt, néha ha kevesebb folyadékot ittam vagy sokat ültem, akkor volt rosszabb.

2017. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már napok óta engem is foglalkoztat ez a kérdés. Nekem a jobb lábam "kövérebb". Amióta nincs a nagy meleg talán egy hangyányit kevésbbé vizesedem, de azért még így is látszik. 36 hkm
2017. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!