Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama vagy anyuka,...

Van olyan kismama vagy anyuka, akinek nem nott megfelelo mertekben a mehe?

Figyelt kérdés

Vegig hormonokat szedtetek?

Koraszulott lett a babatok?


2015. dec. 30. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A kiírt kérdésed nem megfelelően értelmezhető. Pontosítsd egy kicsit.
2015. dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mehem nem tud elegge nolni, ahogy terhesseg alatt kellene, 13 hetes vagyok, de mar alig van helye a babanak. Progeszteron injekciokat kaptam es hormontartalmu orvossagot szedek 8orankent es a 8.hettol kezdve szigoruan fekudnom kell. Volt valakinek hasonlo panasza?
2015. dec. 31. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sajnálom, hogy ilyen komplikàlt a várandósságod és szívből kívánom, hogy mindketten rendbe legyetek.


Ilyen jellegű problémàm szerencsére nem volt, de "csak" kis súlyú (2700 g) babàt tudtam kihordani, akinek nem volt elég helye megfordulni. Korábban sövénnyel kettéválasztott méh miatt voltak méhkorrekcióim, de mégsem lett teljesen "kiírtva" a sövény. Az orvosom szerint anatómiailag nagyobbra egyszerűen nem tudott nőni a méhem. Én semmit sem szedtem.

Szerencsére pont időre és egészségesen született a kisbabàm.

2015. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi szepen, hogy irtal! :-)

Gratulalok a babadhoz!

Remelem nalunk is minden rendben fog zajlani, csak mar alig tudom kivarni... :-)

2015. dec. 31. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:

:) Köszönöm szépen!


Teljesen átérzem a türelmetlenségedet és tudom azt us, hogy milyen nehéz tud lenni a szigorú fekvés. Az első trimeszterben 5 hétig nekem is feküdnöm kellett. De már sokszorosan kárpótolva vagyok érte. ;)


Minden jót kívànok nektek!

2015. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi szepen! Kedves Toled! :-)

Biztosan igy lesz :-)

Boldog Uj Evet! :-)

2015. dec. 31. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!