Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a 10-es érzékeny...

Létezik, hogy a 10-es érzékenységű ONE STEP VATERÁS TERHESSÉGI teszt az LH-t mutassa? Reggel sosem pozitív a tesztem, de naoközben meg délután már igen. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már 3 napja így megy.Pénteken voltam dokinál azt mondta Ő nem lát babaát,mert vékony a nyálkahártya.Már egy hete késik.Tegnap voltam sztk-ban vizeletet adni,az alapján nem avygok terhes,este megkaptam a leletemet,h negatív.De mitől pozi a tesztem??
2010. máj. 27. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos terhességi teszt?
2010. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igenvAN 10-ES TERHESSÉGIM,MEG 20 OVULÉCIÓSOM DE AZ UTÓBBI ZÖLD...Ha akarnám se tudnám össszekeverni
2010. máj. 27. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyártási hiba, és nem hcg, hanem ovu teszt. Én használtam ilyen tesztet, és bevált, de gyártási hiba bárhol előfordulhat.
2010. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már harmadik hónapja pozitívak a tesztjeim mikor meg kéne jönnie, de reggel is és a 25-ös érzékenységűek is. Végül egy hét késéssel mégis megjön, és igen már három dokinál voltam és ebből kettő azt mondta, hogy magas az Lh szintem (bár nem vettek vért, hogy megnézzék valóban így van-e), azt mutatja a teszt. Sőt tegnap a doki azt mondta, hogy ez nem ritka, ezért nem szabad tesztelni, csak minimum 1 hét késés után.

Nekem most ötödik napja pozitív a tesztem, halványan és nem erősödik. Valószínűleg most sincs baba.

De azt azért elmondanám, hogy a kórházban 25-ös teszteket használnak a vizeletvizsgálathoz, tehát az nem biztos, hogy kimutatja már akkor a terhességet amikor a 10-es.

2010. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Végül sikerült utánajárni? Mert most én is ilyesmire gyanakszom.

A szokásos hcg felirat sincs a teszt fogó felületén, de a csomagolása terhességi teszt.

2013. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!