Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 4. napján jött meg,...

December 4. napján jött meg, a ciklusom korábban mindig 28 napos volt. A mensi után két hétre hatalmasra nőttek a melleim és a mellbimbóm kicsit érzékeny lett, ami egészen a menstruáció elejéig így maradt. Terhesség, vagy vetélés?

Figyelt kérdés
Közben bal oldalon az alhasamban pici fájdalmakat éreztem. A menstruációmnak 2014. január 1. napján kellett volna megjönnie, azonban már december 30-án megjött, de csak három napig tartott a szokásos 5 helyett és sokkal kevesebb volt, mint korábban, barnás színű, majd a 2-3. napon már kicsit véres is volt. Január 3. napján csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett, de kisebb fájásokat továbbra is érzek néha a bal oldali alhasi részen. Ha nem vagyok terhes, akkor mitől lehetett a mellfeszülés, alhasi fájdalom?

2014. jan. 3. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem voltál esetleg felfázva? Mert az elmondásod alapján az is bekavarhatott, vagy esetleg hormonzavar. Amire még gondolni tudok, hogy rágörcsöltél a babára és ezért változott meg a ciklusod.
2014. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, igen ez a rágörcsölés elképzelhető. Bár, azt nem gondoltam volna soha, hogy a puszta tudatunkkal befolyásolni lehetne a testünket, pláne mondjuk negatív irányban. A hormonzavar alatt mit értesz? ezt mi válthatja ki?
2014. jan. 4. 12:03
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem nagyon hasonló problémám volt,és valóban hormonzavar volt a háttérben.Nekem a prolaktin szintem volt picit magasabb a normálisnál,ezt egy vérvétellel nagyon egyszerűen megtudják neked mondani és a kezelése is könnyű :)
2014. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!