Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom úgy három hetes...

A párom úgy három hetes terhes. Normális ha picit szurkál, meg olyan megjön érzése van? És még van egy nagyon pici barnás folyása is. Csak egy két csepp.

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Sztem normális! De nem ártana megnézetni a dokival is! Ő legalább tud egy biztosat mondani! Gratu a babóhoz!
2008. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

A hasszúrka és megjön érzés teljesen normális. Ha nem görcsöl nagyon erősen és nem vérzik, akkor nincs baj. Kis barnázás is még elfogadható, de ha ennek mennyisége nő, akkor irány az orvos!

Gratula és boldog babavárást!

2008. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a gratulációkat. remélem minden rendben lesz.
2008. okt. 21. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Nehezen hihető, hogy ezt akérdést pasi írta ki. Mi jó abban, hogy a pasid nevében írtad ki a kérdést?
2008. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szurkálás és megjön érzés normális, de az a pár csepp barnás folyás már elgondolkoztató. Nálam negyedik héten forddult elő ilyen, tényleg csak egy-két csepp, orvoshoz mentem és rögtön betegszabira küldött, hormontablettát és görcsoldót írt ki. Akkor meg is nézett ultrahangon és az látszott, hogy nincs rendesen megtapadva a magzatburok, ezért adta a hormonkezelést. Nem akarlak megijeszteni, de én már két terhességet veszítettem el ugyanilyen egy- két csepp folyás miatt, mert nem vettem komolyan. Mostmár a harmadik terhességem 33. hetében járok hála Istennek. Szerintem menjetek el orvoshoz amig nem késő. Gratulálok, vigyázz magadra és pihenj sokat. Jó babavárást!
2008. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!